1 Ekim 2020 | Perşembe

Erkekler Bir Kadında İlk Nereye Bakar ?

Her zaman için erkeklerin kadınlar da fark ettikleri ilk şey nedir diye merak edilmiştir. Ama dürüst bir cevap alınamamıştır. Erkekleri bu konuda anlamak oldukça güçtür. Her erkeğin farklı ilgisi vardır. Bu hususta genelleme yapacaksak eğer erkekler kadınlarda öncelikle şu yedi noktaya dikkat ediyor. İşte onlar:

Gözler; Erkeklerin kadınlarda ilk fark ettiği şey gözlerdir. Genellikle, gözler bize bir kişi hakkında çok şey söyleyecektir. Gözlerin ruhumuzun penceresi olduğu söyleniyor.

Gülüş; Kim güzel bir gülüşe sahip ise o güzel kabul edilir. Ve bu şaşırtıcı bir sonuç değildir. Çünkü gülümseme ile âşık olunabilir.

Saçlar; Saç kadının aksesuarı kabul edilir. Ve erkekler tarafından çok beğenilir. Özellikle uzun saçlar erkekte dişi kadın figürünü öne çıkartır.

Bacaklar; Güzel bir çift bacak erkekler tarafından hemen ilgi odağı olur. Özellikle uzun bacaklar erkeklerin ilk fark ettiği şey olur. Özellikle mini etek giyen kadınları, erkekler özgüvenli bulur.

Göğüs; Erkekler kadınlarda iri ve dolgun göğsü her zaman sevmiştir ve kadın vücudu ile göğüs özdeşleşmiştir. Göğüsler bereket ve gençliğin sembolü olarak kabul edilmiştir.

Kalça; Erkeklerin göğüsten sonra baktığı şey kalçalardır. Tıpkı göğüs gibi kalça da kadın vücudunun vazgeçilmezidir.

Cilt; Parlak ve diri bir cilt sağlıklı görünmek olarak kabul edilmiştir. Erkekler ise porselen cilt sevdikleri için kadınlarda ten görünümünü çok severler.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

VÜCUT BAKIM MASKESİ!

          Vücudumuzun da yüzümüz gibi peelinge ihtiyacı var. Sıcaklardan dolayı sürekli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...