20 Ağustos 2021 | Cuma

Sevgilinizin Sizi Dinlemesini Sağlayın

Sevgilinizin sizi dinlemesini sağlamak için size beş önemli önerimiz var bu öneriler, sevgilinizin sizi can kulağıyla dinlemesini sağlamak için çok önemlidir. Bu öneriler şunlardır :


1.Zamanlama önemlidir, yemeğe çıkartın ve ya kendiniz onun sevdiği yemekleri yapın ve en çok sevdiği tatlıyı yapın.Yemek ve ya tatlısını da yedikten sonra tam zamanı. Konuya girin ve uzatmayın, onu sıkmadan doğru kelimeler ve doğru cümleyi kullanarak konuya girin. Ses tonu da çok önemlidir.


2.Sevdiği çiçek ve güllerden ona bir demek yapın ve ona verin.Onu ne kadar çok sevdiğiniz söyleyin ve ona sevginizi hissettirin. Ardından da konuşulacak konuya girin , konunun önemli olduğunu ona hissettirin ve o da sizi can kulağıyla dinleyecektir.

3.Ona ihtiyacın olduğunu hem ses tonuyla hem de mimiklerin ile belli et, karşısına otur ve gözlerinin içine bak , ona sarıl ve birkaç dakika sarılı kal ardından da önemli bir konu olduğu söyle. Sevgilin seni merakla dinleyecektir ne söyleyeceğini ve ne olduğunu merak edecektir.

4.Ona en yakın olduğun , duyguların dorukta olduğu zamanlamayı seç örneğin aynı kanepe de otururken, yatak odasında iken, beraber film izlerken sana bir şey söylemem gerek diye bir cümle kullanmak oldukça işe yarar.

5.Eğer yüz yüze konuşamayacak bir konu ise telefona sarılın sesinizle onu etkileyin. Telefonla daha rahat anlatabilirim kendimi sana , yüz yüze cesaret edemedim cümlesi ile sevgiliniz tüm alıcılarıyla sizi dinlemeye hazır konuma girmiştir bile.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Süt Ürünleri Tüketimi Nasıl Olmalı?

Süt Ürünleri Tüketimi Nasıl Olmalı?

Süt Hakkında Genel Bilgi Toplumda bir çok anne çocuğunun süt içmesine , içerisinde barındırdığı değerlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...