1 Ekim 2020 | Perşembe

Kadınlar Bir Erkekte İlk Nereye Bakar ?

Biz kadınlar da tıpkı erkekler gibi, bir erkekle ilk tanıştığımızda onun bir noktasına bakıp çeşitli derecelerde onu puanlandırırız. İşte bu yazımızda sizler için, kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar sorusunun cevaplarını bir araya getirdik. Keyifli okumalar. 
Kadınlar için ilk kez tanıştıkları bir erkeğin kollarının dikkat çekmemesi imkânsız. Kararında çalıştırılmış kaslar bir kadın için inanılmaz çekicidir. Gereğinden fazla şişmiş kaslar ise kadınları iten görüntülerdendir bizden söylemesi. İkinci olarak her kadın için muhakkak inci gibi dişler ve harika bir gülüş ön planda olacaktır. Gülüşün yanı sıra dişlerin tertemiz ve bakımlı olması da kadınların dikkat ettiği noktaların arasında yer alıyor. Ayrıca kadınların, dişlerin temizliğine bakarak genel hijyen konusunda bile yorum yapabilen varlıklar olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Pek çok kadın için uzun parmaklar , bakımlı ve kesilmiş tırnaklar çok önemlidir. Konuşurken ellerinizi nasıl kullandığınız da kadınların dikkat ettiği noktalardandır. Çoğu kadın erkeklerin ilk olarak omuzlarına bakıp yorum yapmaktadırlar. Geniş omuzların kadınların sevdiği omuz tipi olduğunu bilmeyen yoktur. Belki de bu yargı geniş omuzların kadınlar için güveni temsil etmesinden kaynaklanıyor olabilir. Gözler ve bakışlar kadınlar için en önemli ögeler arasında yer alıyor. Çünkü bir insan ile birebir temasa geçtiğimizde , ağzımızdan çıkanlardan çok göz temasına önem veririz. Sıradaki maddemizi öncekiler kadar genelleyemesek de bazı kadınlar için ayakkabılar da ilk olarak dikkat çeken noktalardandır. Ayakkabıya önem veren bu kadınlar ; ayakkabınızdan , tarzınız , stiliniz hatta kişiliğiniz hakkında bile yorum yapabilmektedirler.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Süt Ürünleri Tüketimi Nasıl Olmalı?

Süt Ürünleri Tüketimi Nasıl Olmalı?

Süt Hakkında Genel Bilgi Toplumda bir çok anne çocuğunun süt içmesine , içerisinde barındırdığı değerlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...