5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Sağlık ve Yaşam / İlk Buluşma İçin Tavsiyeler

İlk Buluşma İçin Tavsiyeler

Bir ilişki başlangıcı her zaman her iki taraf için de çok önemlidir. En önemlisi de ilk buluşmadır. İlk buluşma her iki taraf için de her zaman heyecan dolu ve hiçbir zaman unutulmayan bir an olarak akıllara kazınılır. Bunun için ilk buluşmada hem kadın hem de erkeğin çok önemli bazı özellikleri sergilemeleri gerekmektedir.

Peki, ilk buluşmada kadınlar ve erkekler ne yapmalıdır ?

Gülümsemek bir bayanı olduğundan daha güzel kılacağından, bayan arada sırada gülmeyi unutmamalıdır. Erkekler her zaman samimi duruşlardan çok etkilendiklerinden gülümsemeyi unutmayın.

Göz temasının, bir kişiyi etkilemenin en iyi yolu olacağını unutmayın. Gözlerinizi onun gözlerinden kaçırmayın. Gözler kalbin aynasıdır. Sizin ona aşık olup olmadığını ve onun size aşık olup olmadığını ancak gözlerle anlarsınız.

İlk buluşmada temas her zaman çok önemlidir. Konuşurken elini tutun ve onunla dokunarak temasta bulunun. Ona bir şeyler anlatırken onun omzuna veya koluna dokunmak ilk buluşma için çok önemlidir.

Erkek her zaman yanında kalacağı kişinin onu gülüp eğlendirmesini ister. Bunun için ilk buluşmada şaka yapmayı unutmayın.

O gün için giyim, saç ve parfüm konusunda çok ama çok dikkatli olmalısınız. Parfümüz çok dikkat çekici bir parfüm olmalıdır.

Çok fazla meraklı olmayın. Erkeklerin en büyük özellikleri çok soru soran kadınlardan hoşlanmamalarıdır. Bunun için çok sık soru sormaktan uzak durun.

İlk buluşmada erkek hiçbir zaman kadının dudaklarına bakmamalıdır. Bu durum kadını erkekten uzaklaştıracaktır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Yağlı Cilt İçin Maske Önerisi

Her cilt tipinde uygulanacak bakım ve kozmetik ürünleri birbirinden farklıdır. Özellikle kadınlar, bu kozmetik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...