5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Sağlık ve Yaşam / İlişkide Çekici Olmanın Sırları

İlişkide Çekici Olmanın Sırları

”Kaçan kovalanır” her ne kadar eski bir deyim olsa da geçerliliğini daima koruyan realist bir cümledir. Bir ilişki de kaçan taraf her zaman kovalanır ve daha çekicidir. İnsanoğlu için elde edemediği şeyler her daim daha cezbedici gelmiştir. Bu ikili ilişkilerde de böyledir. İlişki de çekici olmak istiyorsanız kaçan taraf olmayı öğrenmeniz ilk tavsiyemizdir. Unutmayın ne kadar kendinizi geri çekerseniz o kadar üstünüze düşülecektir. Tabii abartmamak şartı ile.

Bir diğer tavsiyemiz her zaman bakımlı olmanızdır. Şartlar ne olursa olsun kişiyi çekici kılan ilk şey dış görünüştür. Dış görünüş ne derece etkileyici olursa,karşınızdaki kişiye karşı çekiciliğiniz de o kadar artacaktır. Her zaman güzel, bakımlı ve şık olmaya özen göstermelisiniz.

Şıklığınız ve güzelliğiniz ile adeta onun başını döndürmeli , sizi her görüşünde tekrar kendinize aşık etmelisiniz. Makyajınız da püf ipuçları ile çekiciliği yakalamalısınız. Tabi kıyafetiniz de buna eşlik etmeli ve tamamlamalı. Parfümünüz de bir o kadar çekici ve etkileyici olmalı. Unutmayın karşınızdaki kişi sizi kokunuz ile hatırlayacaktır her zaman. En güzel kokuları sürmeli, en şık ama sade kıyafeti seçmeli ve en çekici kokuyu sürmelisiniz her zaman. Karşınızdaki kişide ilk ilgi uyandıran dış görünüşünüz olacaktır. Çekiciliği yakalamanın bir diğer yolu da hareketleriniz ve karşınızdakine davranış şeklinizdir. Mümkün olduğunca ılımlı olmalı ,naif bir ses tonuyla konuşmalı ve göz teması kurmalısınız . Göz göze gelmek ilişki de çekiciliği arttıracaktır.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Yağlı Cilt İçin Maske Önerisi

Her cilt tipinde uygulanacak bakım ve kozmetik ürünleri birbirinden farklıdır. Özellikle kadınlar, bu kozmetik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...