1 Ekim 2020 | Perşembe

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Biten bir ilişkinin ardında kişiyi zorlu bir süreç beklemektedir, bu zorlu süreçte ne kadar erken unutursanız o kadar az zarar görürsünüz. İlk günler kolay olmayacak ama yapmanız gerekenleri yaparsanız , unutmaya karar vermekle her şey başlar ve her şey karardan sonra yavaş yavaş zamanla unutulur. İlişki uzmanları , eski sevgiliyi unutmanın yollarını listelemişlerdir. Biz de bu liste de ki sıralamayı takip edelim.Ve unutmak için elimizden geleni yapalım.
Onu size hatırlatacak her şeyden kurtulun, ilk önce iletişim .Telefonda ki numarası, mesajlar, resimler, ikinizin sevdiği şarkılar onu size hatırlatacak, hediyeler, mektuplar kısacası ona ait her ne varsa ortadan kaldırın.

  • Ortak arkadaşlarınızla bu aralar konuşmayın aynı ortama gelmemeye çalışın.
  • Yakın arkadaşlarınızla zaman geçirin , onlarla konuşun , dertleşin ve ailenize daha çok zaman ayırın, konuşabilirseniz onlara anlatın size en çok yardımcı olacak aileniz ve arkadaşlarınızdır.
  • Yürüyüş yapın : Düzenli olarak temiz havada yürümek kişiye oldukça fayda sağlar. Yeni hobiler edinin, yeni bir kitaba başlayın, dil öğrenin. Yapılan araştırmaların sonucunda , yeni bir dil öğrenmenin kişiyi stresli ortamdan uzaklaştırdığı , fiziksel ve zihinsel rahatlama sağladığı görülmüştür.
  • Alışverişe çıkın , sevdiklerinize küçük hediyeler alın , kendinizi mutlu edecek şeyler yapın. Saçlarınızı boyatın, saçlarınıza farklı bir model verin.Bunlar size iyi gelecektir.
  • Küçük bir tatil , farklı bir ortam ve insanlar sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ve eski sevgilinizi daha az düşüneceksiniz.
  • Ertelediğiniz her ne varsa bu aralar tam sırası.Uygulamaya geçin ve yalnızken de hayatın güzel taraflarının olduğunu görün. Eski sevgiliyi unutmak zaman ve sabır ister bu şansı kendinize verin.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Süt Ürünleri Tüketimi Nasıl Olmalı?

Süt Ürünleri Tüketimi Nasıl Olmalı?

Süt Hakkında Genel Bilgi Toplumda bir çok anne çocuğunun süt içmesine , içerisinde barındırdığı değerlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...