1 Ekim 2020 | Perşembe

Erkeklerin En Çok Kıskandığı Şeyler

Çoğu erkeğe sorduğunuzda kadınların anlaşılmaz olduklarını söyleyeceklerdir. Oysaki kadınlar da erkekleri anlamanın ve çözümlemenin daha zor olduklarını vurgularlar. Bu konudaki en büyük kanıt da muhakkak erkeklerin kıskandıkları ve kızdıkları konulardır. Öyle ki bir erkeğin kıskanabileceği şeyin ne olduğunu önceden kestirmek sizin için oldukça zor olabilir. Biz de bu sebeple sizler için erkeklerin en çok kıskandıkları şeyleri araştırıp, bu yazımızda derledik.
Erkeklerin en çok kıskandıkları konunun başında başka bir erkekle flörtleşmeniz gelir.

Eğer size karşı bir şeyler hissediyorsa ve siz buna rağmen başka bir erkekle flörtleşiyorsanız o erkeğin kıskançlıktan çılgına dönmesi an meselesi olacaktır. Öte yandan buna paralel olarak başka bir erkeğin şakasına gülmeniz de onu kıskandıran hareketlerin başında yer almaktadır. Evet, kalabalık bir arkadaş ortamında çok komik olan bir şakaya hep beraber gülmüş olabilirsiniz. Ancak ortamdan ayrıldığınızda erkek arkadaşınızın kıskançlık krizine kendinizi hazırlasanız iyi olur!

Erkeklerin kıskandığı bir diğer konu ise geceleri kız arkadaşlarınız ile dışarı çıkmanız. Kulağa garip geliyor değil mi? Belki de bunun altında yatan sebep, fazla film izlemenin etkisiyle de kız kıza geçirilen akşamlar sonucunda flörtözlüğün biraz daha arttığı düşüncesidir. Öte yandan hayranı olduğunuz ve sürekli takipçisi olduğunuz bir ünlü var ise de, bu kıskanılmanız için bir sebep olacaktır. Lise yıllarınızdaki gibi duvarlarınızın o ünlünün posterleri ile dolmasına gerek yok, o ünlüyü hoş, karizmatik ya da sempatik bulmanız bile erkeklerin kıskanması için yeterli sebeptir.

Son olarak erkekler, başka bir erkek hakkında samimi bir biçimde konuşmanız ya da onun hakkında fazla şey bilmenizi de kıskanırlar. Örneğin, iş arkadaşınız Mehmet hakkında konuşuyorsanız, bizim Mehmet olarak bahsetmek yerine, Ar-Ge bölümündeki Mehmet olarak söz edebilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Süt Ürünleri Tüketimi Nasıl Olmalı?

Süt Ürünleri Tüketimi Nasıl Olmalı?

Süt Hakkında Genel Bilgi Toplumda bir çok anne çocuğunun süt içmesine , içerisinde barındırdığı değerlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...