30 Mart 2020 | Pazartesi
Anasayfa / Sağlık ve Yaşam / Erkekler Neden Aldatır ?

Erkekler Neden Aldatır ?

Aldatılmış olmak sizi kötü, çirkin, bakımsız yapmaz. Tam tersi sizi daha varlıklı kılarken, erkeği daha çok aşağılık, seviyesiz bir duruma sokmaktadır. Aldatan erkek her zaman aldatılacak olan erkektir. Peki, erkekler neden aldatır ?

Erkekler genelde aldattıktan sonra kendi vicdanlarını rahatlamak için birçok bahane bulurlar fakat aldatan erkeğin hiçbir bahanesi yoktur. İlk başta erkekler kendi evliliklerinde kaybettikleri heyecanın bahanesiyle eşlerini aldatırlar. Bir evlilik eğer ilk günlerdeki heyecanı kendi bünyesinde barındıramıyorsa erkek tek yolu aldatmakta bulur. Yaşı ilerleyen erkekler gereken heyecanı artık eskisi gibi bulamadıklarından heyecanı başka şeylerde ararlar ve eşlerini aldatmaya kalkarlar.

Erkekler genelde aldatma sebepleri arasında eşlerinin bakımsız olduklarını söylerler. Erkeklerin bir diğer bahanesi de budur.Evli erkeğin eşini aldatmasının diğer nedeni ise, eşlerinin evde çok dır dır yapmasıdır. Eşler sizlere tavsiyemiz sizler eşlerinizi biraz daha rahat bırakın.

Yetersiz cinsel ilişki durumuna gelen kadınların eşleri genelde gene işi aldatmada bulurlar.

Çocuk işlerinde, ev işlerinden artık bıkan erkeklerde, eşlerini aldatma yoluna giderler.

Erkeğini çok serbest bırakan kadında, bir süre sonra eşi tarafından aldatılmaya uğrayan kadındır. Bunun için eşinizi ne yalnız bırakacaksınız nede çok sıkacaksınız. Siz eşler olarak bunu kendiniz artık ayarlamalısınız.

Yeteri kadar ilgi, zaman geçirme gibi durumlar yaşanmazsa bir evlilikte bir süre sonra eşler birbirlerini aldatma yoluna giderler.

Bunun için kadınlar her ne olursa olsun eşlerini ellerinde tutmalarını bilmelidirler.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Yağlı Cilt İçin Maske Önerisi

Her cilt tipinde uygulanacak bakım ve kozmetik ürünleri birbirinden farklıdır. Özellikle kadınlar, bu kozmetik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...