1 Ekim 2020 | Perşembe

Yaz Alarmı: Bronz Tenler!

     YAZ ALARMI: BRONZ TENLER!

tatilde-isini-degil-ani-dusun

        Artık yaz kendini tam anlamıyla hissettirmeye başladı. Havaların ısınmasıyla birlikte tatilciler de tatil beldelerine akın ediyor. Sanırım çoğu kadının tatile gitmesinin yegane amacı dinlenmek yerine bronz bir tene kavuşmak!:) Markalar tarafından her yaz olduğu gibi bu yaz da bronzlaştırıcı yağ, krem gibi birçok ürün mağazalar da yerini çoktan aldı. Peki bilinçli bir şekilde nasıl güneşlenebiliriz? Güneşlenmekte ne var diye düşündüğünüzü anımsar gibi oluyorum 🙂 Güneşlenmek bence kesinlikle zor bir zanaat.. Çünkü güneşleneyim derken bazen fazla d vitaminine mağruz kalabiliyoruz ve bu cildimiz de bazı sorunlara yol açabiliyor. Veya içeriğini bilmeden aldığımız ürünler yüzünden kimyasal maddelere mağruz kalabiliyor ve  ‘amele yanığı’ dediğimiz çirkin görüntüye malzeme çıkartabiliyoruz. O yüzden size bu yazım da nasıl bilinçli bir şekilde güneşlenebileceğimizi ve birkaç bomba gibi ürün tavsiye edeceğim!:) Haydi devam edelim o zaman..

 

Herşeyin azı karar çoğu zarar olduğu gibi güneşlenmenin de öyle.. Tabii ki vücudumuzun D vitamine ihtiyacı var ama fazlası ciltte bazı problemlere yol açabiliyor. Ama yine de bronzlaşmaktan vazgeçemeyenlerden iseniz size bronzlaşırken dikkat etmeniz gerekenleri yazımda bahsedeceğim. Güneşlenirken, UV ışınlarının en yüksek radyasyona sahip olduğu 10:00 – 15:00 saatleri arasında direkt güneş ışığına maruz kalmayın. Kendi cilt yapınıza göre yüksek faktörlü koruyucu güneş kremleri kullanın. Bu kremleri güneşe çıkmadan en az 10 dakika önce uygulayın. Güneş Koruma Faktörü (SPF) cildinize ulaşabilecek UV radyasyon miktarını belirtir. Gözlerinizi korumak için UV filtreli, gözü yanlardan ve üstten koruyan gözlükleri seçiniz. Tüm bunları yaparken tabii ki kullandığınız ürünler çok önemli. Piyasa da farklı farklı markaların birçok ürünü mevcut. Fakat bu ürünlerden bazıları kimyasal içerikleri ve vadettiklerini vermeyerek bizi hayal kırıklığına uğratabiliyor. Tabii her ciltte her ürün olumlu geri tepkiler vermeyebilir bu yüzden cilt yapınıza uygun olarak eczanelerden temiz ediniz. Ayrıca size bu yazımda bronzlaşmanız için ürünler önereceğim tabii tercih yine sizin ama pişman olmayacağınız kesin! EDA TAŞPINAR’ın kendini adını taşıyan markasının bronzlaşmak için birçok ürünü mevcut. İşte Eda Taşpınar Ürünleri;

bronzing-bombBronzing Bomb: Sınırlı adetlerde üretilen bronzluğun son noktası Bronzing Bomb! En az bir hafta süreyle güneşlenmeden kullanılması tavsiye edilmeyen Bronzing Bomb’u, esmer tenlilerin kullanması tavsiye edilmekte. Bronzing Bomb orjinal Eda Taşpınar bronz rengini yakalamanıza yardımcı olacak.

FİYATI 69,99 TL

Beyaz Ten Bronzlaştırıcı: Beyaz tenliler ve hassas bir cilde sahip olanlar “Nasıl bronzlaşabilirim?”, “Kaç faktörlü güneş yağı kullanmalıyı?” gibi sorunlarla uğraşmak zorundaydılar. Bu sene Eda Taşpınar, geliştirdiği özel içeriği sayesinde beyaz tenlilerin de her zaman istedikleri bronzluğa sahip olmasını sağlayacak.

FİYATI 39,99 TL

Güneş Sonrası Serinletici Jel: Eşsiz evitamini topçukları içeriği sayesinde cildinizi nemlendirerek Eda Taşpınar Güneş Yağları ile elde ettiğiniz bronz teninizi serinletip besleyecektir.

FİYATI 27,99 TL

Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ: Eda Taşpınar ın kusursuz bronzluk için tasarladığı eşsiz formülünün içeriğinde yer alan melanin üretim mekanizmasını harekete geçirerek, doğal bronzlaşma sürecini hızlandırır. Eda Taşpınar’ın özel yakıcı formülasyaonuna sahip yoğun Bronzlaştırıcı Yağ ile güneş yanığı veya erken cilt yaşlanması kaygısı taşımadan güneşin tadını çıkarabilir ve Eda Taşpınar bronzluğuna sahip olabilirsiniz.

FİYATI 34,99 TL

Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı Koruyucu Yağ: Eda Taşpınar’ın güneşlenmeye ilk başladığında kullandığı Bronzlaştırıcı Koruyucu Yağ, 15 SPF Argan yağı ile yaşlanma karşıtı güneş bakımı sağlar. Tamamlayıcı antioksidanlar, serbest radikallere karşı savaşır. İçerdiği güneş koruması ile cildinizi hem UVA ve hem UVB ışınlarına karşı korur. Güvenli bir güneşlenme sağlar.

FİYATI:39,99 TL

Eda Taşpınar Bronzluk Koruyucu Losyon: Eşsiz içeriği sayesinde cildinizi nemlendirerek Eda Taşpınar Güneş Yağları ile elde ettiğiniz bronz teninizi daha uzun süre korumanıza yardımcı olur. Güneşe çıkmadan önce ve güneş sonrası kullanılabilir.

FİYATI 27,99 TL

Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey: Yoğun bronzlaştırıcı yağ da yenilikçi ve kolay kullanıma sahip sprey ambalajı sayesinde güneş yağını vücudunuza daha kolay yayabilirsiniz. Eda Taşpınar ın tasarladığı eşsiz formülü sayesinde cildin doğal bronzlaşma sürecini hızlandırır. Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey ile güneş yanığı veya erken cilt yaşlanması kaygısı taşımadan güneşin tadını çıkarabilir ve bronz bir tene sahip olabilirsiniz.

FİYATI 44,99 TL

SEVGİLER.. 

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

Saç Dökülmesini İyi Gelen Şeyler

Saç Dökülmesinin Nedenleri

Saç Dökülmesini Karşı Neler Yapabiliriz? Saç dökülmesi kadınların genel sorunu olduğu için, bu konuya değinmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...