30 Eylül 2020 | Çarşamba

Kadın Parfüm Önerileri!

 

    Parfüm yüzyıllardır insanlığın vazgeçemediği tek kozmetik ürünü! Kokuların büyüsü gerçeğini bize kanıtlayan parfümler farklı içerikler de ve farklı aromalarla her geçen gün sayılarını artırıyor. Odunsu, fresh, çiçek kokuları, çikolatalı, birbirinden farklı aromalar ile yapılmış bu kokular hem güzel kokmamızı sağlıyor hem de bizlere özgüven katıyor! Yazımda 3 tane farklı markanın bayan parfümleri ve içerikleri hakkında bilgiler mevcut. Lütfen takipte kalınız!:)

 

PARFÜMLER

ESTEE LAUDER MODERN MUSE EDP 50 ML BAYAN PARFÜM

20150608130816

Tarz sahibi bayanların parfümü olan Modern Muse, orjinal ve tanıştığı herkese tek bir kelime vermeden ilham veren sıradışı modorn kadınların kokusu..

Modern Muse bir araya gelmesi çok zor olan özel notalardan oluşturulmuş 2 benzersiz akord’dan oluşan bir doğu-batı sentezidir.

Modern Muse, modern kadının gücü, özgürlüğü ve yüksek öz güvenini temsil eden sıradışı bir parfüm..

 FİYATI – 179 TL

 

 

 

CHLOE LOVE STORY EDP 75 ML BAYAN PARFÜM

20141027192246

Love Story, cazibenin modern bir hikâyesi. Genç bir çift… Kesişen yollar, fısıldanan birkaç güzel söz ve paylaşılan muhteşem bir an. Portakal çiçeği, erkeği kadına daha da çekerken, mutluluğun çiçeği olan Madagascar yasemini devreye giriyor ve Chloé kadınını her zamankinden de daha karşı konulmaz yapıyor. Son olarak, tenindeki sandal ağacı esintileri havaya karışıyor… Floral bir aşk hikâyesi, taptaze ve seksi. Cazibenin unutulmaz esansı.

FİYATI – 239,90 TL

 

 

 

 

LANCOME POEME 100 ML EDP BAYAN PARFÜM

20150130105206

   Lancome Poeme Woman bir aşk şiiri kadar duygusal…
Şairane güzellikteki Poeme klasik parfüm anlayışıyla yaratıldı. Çeşit çeşit çiçeklerin birbirine karışan kokusu parlak bir his veriyor. Olgun şeftaliler, gece açan tatula ve nadir bulunan himalaya gelinciği parfüme zenginlik ve ihtişam katıyor. Altın amber, tonka fasülyesi ve vanilya oryantal güzellikleriyle büyüleyici.

FİYATI – 289 TL

 

SEVGİLER..

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

SALATALIK MASKESİ!

İçerdiği vitaminler ile cildi besleyen ve canlılık veren diğer bir taraftan cilt lekelerini ve morluklarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...