22 Şubat 2020 , Cumartesi
Anasayfa / Payetli Elbise Modelleri

Payetli Elbise Modelleri

Gece şıklığı ile göz dolduran abiye elbiselerden biri olan payetli elbiseler oldukça gösterişli ve şıklık katan elbiselerdir. Bu elbiseler daha çok düğün, yemek, kutlama tarzı özel günlerde giyilecek elbiselerdir. 
Bu elbiseleri tercih ederken elbiselerin kalitesine önem vermekte fayda var. Çünkü payetli elbiseler gösterişli olduğu için payetlerinin kaliteli ve şık durması gerekir. Aynı zamanda bu model elbiseleri seçerken ortamına da dikkat etmek gerekir. Düğün töreninde giyilecek bir elbise ise payetli ağır elbiseler olabilir ancak nikah için böyle bir elbise tercih etmek istiyorsak daha sakin tonlarda ve payetlerde kullanılabilir. Sadelik her zaman şıklığımıza şıklık katacaktır. Payetli elbiseleri günümüzde birçok marka üretmektedir. Çeşitlilik açısından da oldukça fazladır. Bu nedenle “nerden bulabilirim?” düşüncesine kapılmamak lazım. Kimi modeller kısa, kimi modeller uzun, kimi modeller tüllü gibi çeşitleri vardır. Payetli elbiselerin temizlik açısından biraz daha zorluğu vardır.

Evde temizlemek gibi bir şansımız maalesef yok. Bu yüzden kuru temizlemeye götürerek daha sağlıklı bir şekilde temizlenmesini sağlayabiliriz. Aynı zamanda payetli elbiseler gösterişli elbise modelleri olduğu için kombinlerimizi yaparken daha sade seçersek hoş görünmüş olacağız. Mesela küpelerimizin veya çantamızın sade olması gibi. 
Unutmayalım ki her bayan şık olmak, gösterişli olmak ister. Bu elbiselerin bir çeşitli olan payetli elbiseler şıklığımıza şıklık katarak doğru kombinlerle bizim hoş bir görüntüye sahip olmamızı sağlayacaktır.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Yaz Aylarının Favori Desenleri

Yaz Aylarının Favori Desenleri Neler?  YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ ÇİÇEK DESENLİ GİYSİLER   Yaz aylarının gelmesiyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...