5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Moda / Makyaj / Dudak Dolgunlaştırma!

Dudak Dolgunlaştırma!

dil-dudak-4301Dudak dolgunlaştırma yıllardır kadınların daha güzel dudaklara kavuşmak için tercih ettiği bir yöntem. Bu yöntem prosfesyonel eller de yapıldığı gibi siz de evde kendiniz bazı yöntemler ile sonucu görebilirsiniz.. Dudak dolgunlaştırmak için cerrahi operasyonlar veya kimyasal ürünler kullanmak yerine evde kendiniz yapmaya ne dersiniz? Denemeye değer olduğunu düşünüyorum.. Peki evde dudak dolgunşlatırmak için neler yapabiliriz? Bu yöntemi gerçekleştirebilmek için nelere ihtiyacımız var? Lütfen takipte kalınız!:)

 

   İŞTE YÖNTEMLER;

 

Diş Fırçası dudaklarinizi-dis-fircasi-ile-dolgunlastirin-0Kullanımı: Diş fırçanızı kullanarak hafif harekelerle dudağımız da gezdirerek kan dolaşımını hızlandırabiliriz. Kan dolaşımı hızlandığı için dudaklarınıza hem renk hem de dolgunluk katacak. Bu yöntemi uyguladıktan sonra dudaklarınızı nemlendirerek fırça darbelerine karşı koruyabilirsiniz.

 

 

 

Tarçıtarcinn Yağı: Zeytinyağı ile tarçın yağını karıştırınız. Dudaklarınıza hafif hareketler ile sürerek yediriniz. 15  dk bekledikten sonra dudaklarınızı yıkayınız. İşlem sonunda dudaklarınızı nemlendirmeyi unutmayınız.

 

 

 

honeyscrub

Şeker: Şeker ile balı karıştırınız. Bu karışımı dudaklarınıza iyice fırça ile yediriniz. 15 dk bekledikten sonra dudaklarınızı ılık suyla yıkayın. Bu karışımı yaptıktan sonra dudaklarınızı hem renklenicek hem de dolgunlaşıcak.. İşlem sonunda dudaklarınızı nemlendiriniz.

 

 

 

 

 

SEVGİLER..

 

 

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

Mat Ruj

Mat Ruj

Hemen hemen her kadın son zamanların trendi olan mat rujları kullanmaya bayılıyor. Sürekli ruj tazeleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...