5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Moda / Makyaj / Aydınlatııcı (Highlighter) İncelemesi!

Aydınlatııcı (Highlighter) İncelemesi!

 6923881-9376

   Aydınlatıcı yüzünüz de belirginleştirmek istediğiniz ve kapacı özelliği olan kapatıcılar ile göz altı morluklarınızı, damarlarınızı kapatarak daha iyi bir görüntü sağlayan bir kozmetik ürünüdür. Aydınlatıcı yüzünüzü belirginleştirmenin yanında, uyguladığınız bölgelere ışıltı katıyor. Herşeyin ipuçları olduğu gibi makyaj yapmanın da, aydınlatıcının da küçük ipuçları vardır. Peki bu ipuçları nelerdir? Aydınlatıcıyı nasıl, nereye ve ne ile uygulamalıyız? Bu soruların cevabını ve aydınlatıcı incelemeleri için lütfen takipte kalınız!:)

 

      AYDINLATICI  (HİGHLİGHTER) UYGULAMASI

NEREYE UYGULANMALI?

GÖZLER: Göz pınarlarına az miktar da uygulayacağınız aydınlatıcı ile hem daha iri gözlere hem de canlı ve büyüleyici bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

YANAK VE ŞAKAKLAR: Yanak ve şakaklara uygulayacağınız aydınlatıcı ile o bölgeleri belirginleştirerek daha canlı bir görüntü elde edebilirsiniz.

BURUN: Burun kemiğinin ön yüzüne çizgi şeklinde uygulayacağınız aydınlatıcı ile daha ince bir burun izlenimi oluşturabilirsiniz.

KAŞ ALTI: Kaşlarınızın hemen altına uygulayacağınız aydınlatıcı ile kaşlarınız kalkık ve keskin bir hale bürünecektir.

DUDAK ÜSTÜ: Üst dudakların tam ortasına uygulayacağınız aydınlatıcı ile daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

 

NE İLE UYGULANMALI? 

Aydınlatıcıyı uygun makyaj fırçası ile uygulayabileceğiniz gibi makyaj süngerinin sivri kısmıyla da gayet başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

 

  AYDINLATICILAR (HİGHLİGHTERS)

5028197668235_1_org

 

THE BODY SHOP LİKİT AYDINLATICI: Aydınlatıcı ürünler arasında en iyisi diyebilirim. Yapısı ve uygulanması gayet kolay. Simsiz doğal bir aydınlık katan bu ürün pembe renkte olmasına rağmen cildinize sürdükten sonra renksiz bir görünüm kazanarak size doğal bir ışıltı vaad ediyor. Elmacık kemiklerin üzerinde göze doğru ters bir C harfi çizerek makyaj sünger ile dağıtınız. C bölgesi çizdiğiniz bölgenin olduğundan daha aydınlık ve belirgin görülmesini destekleyeceği kesin!

 

 

 

 

498_albatros-136252156232  NARS ALBATROSS AYDINLATICI: Uzun süre kalıcılığı, yoğun aydınlatıcı etkisi zira fazla uyguladığınız da ay parçası deyimini gerçekleştirebilirsiniz ve altın yansımaları ile diğer aydınlatıcılara fark attığı kesin. 

 

 

 

 

 

SEVGİLER..

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

Yaz Aylarının Favori Desenleri

Yaz Aylarının Favori Desenleri Neler?  YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ ÇİÇEK DESENLİ GİYSİLER   Yaz aylarının gelmesiyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...