5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Moda / Giyim / Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Hayaller vardır evlilik gibi en özel en güzel olan. Her genç kızında küçüklükten beri hep gözünde canlandırdığı bir gelinlik modeli mutlaka vardır. Her yıl birbirinden güzel gelinlik modelleri ile artık genç kızlar seçim yapmakta zorlanıyorlar çünkü hepsi birbirinden güzel ve şık. Durum böyle olunca seçim yaparken birilerinin fikrine de ihtiyaç duyuluyor. Bizde yardımda bulunmak için uzun uzun araştırdık. Bu yıl en trend olan gelinlik modellerini … Ustaca hazırlayan tasarımcılar bu yıl daha sade ve kabarıklığı daha az olan gelinlik modellerini ön plan da tutmuşlar..

Belinde özel taşlar ile detaylandırılmış gelinlik modellerinin de genç kızlar tarafından çokça beğenileceği şimdiden belli. Bazı tasarımcılar özellikle dantel işleme detayı ile gelinlikleri sıradanlıktan alıp bambaşka bir şıklığa kavuşturmuş. Üst bölgeden başlayarak bel bölümüne kadar dantel detaylar ile gelinlikler mükemmel bir görünüme kavuşuyor. Cesur bir gelin iseniz şayet derin sırt dekolte ile salondakileri büyüleyip en güzel gelin siz olabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan sırtı tamamen açık vücut hatlarını ön plana çıkaran alta doğru dar kesimli gelinlik modelleri de hem farkınızı hem de kendinize olan güveninizi göstermenizde size yardımcı olabilir.

Geleneksel hiç değişmeyen gelinlik modelleri de çoğu genç kızların hangi model çıkarsa çıksın yine de kabarık sade beyaz gelinlikler de her yıl olduğu gibi yerini koruyor. Gelinlik deyince akla hemen beyaz gelse de sıradanlığı sevmeyen kişiler için farklı renkler ve modeller de gelinlik seçenekleri elbet de ki çok. Bırakın gelinliğiniz sizi yansıtsın. En güzel en özel gününüze hazır mısınız ?

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Modada Geçmişe Özlem

Modada Geçmişe Özlem

Yer Gök Retro Moda her defasında kendini tekrar eden bir döngüye sahip. Bu haliyle modaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...