1 Ekim 2020 | Perşembe

Vakko Çanta Modelleri

Vakko, giyim sektöründe bir dünya markası… Uzun yıllardır moda anlayışının şekillenmesine yardımcı olan ve her sene yeni sezon ürünleri ile modaya damgasını vuran Vakko, bu kez de çanta modelleri ile karşımızda.
Vakko çanta modellerinde klasik tasarımlar ön planda tutulmuş. Çoğunlukla deri, kumaş ve türev dokularda üretilen tasarımlar klasik kombinlere ışıltı katıyor. Klasik tasarımların göze çarpan bir diğer özelliği de zengin renk yelpazesidir. Ayrıca tercihe göre süsleme amacı ile kullanılan detaylar, çantalara sadece hareket katacak derecede sade ya da biraz daha dikkat çekecek kadar çoğaltılmış olabiliyor.

Süslemeler genel olarak deri tasarımlarda kullanılmış. Çoğunlukla kemer tokaları ile zımba süslemeleri ile detaylandırılmış ya da deri püsküller kullanılmış. Kumaş dokularda da çoğunlukla kullanılan anahtarlık biçimli motifler, zincir süslemeleri ön planda görünüyor. Kumaş modellerdeki bir diğer detay da deri parçaları ile yapılan süslemeler. Özellikle hasır örgü şeklinde yapılan süslemeler kumaş dokuları hareketlendiren Ayrıca büyük boy çantalarda ön plana çıkan genel olarak kısa saplarken bu durum küçük boy çantalarda yerini uzun saplara bırakıyor.

Çantalarda bulunan detaylar cüzdanlardaki tasarımlarla da tamamlanmış. Tasarlanan çantaların pek çoğuna eşlik eden aynı renk ve dokuda cüzdanları bulabilmek mümkün. Cüzdanlardaki süs detayı da çoğunlukla Vakko arması ile sağlanmış. Bunun dışında kumaşlara Vakko baskısı yapılarak daha sade ve detaysız cüzdanlar bulabilmek de mümkün. Klasik tarzın şıklığını yansıtan Vakko, yeni sezon çanta ve cüzdan modelleri ile şıklığınıza şıklık katacak.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...