1 Ekim 2020 | Perşembe

Uzun Etekli Elbise Modelleri

Uzun etekli elbiselerin çok ayrı bir havası var. Öncelikle uzun etekli elbiseleri her mevsim giyebilirsiniz, uzun elbiselerin bu kadar çok tercih edilmesi onlarla çok rahat olabilmektir.

Uzun etekli elbiselerde birçok çeşit vardır.
*Salaş uzun etekli, dar kesimli, belden genişleyen vb.
Hele ki bu yaz plajlarda gördüğümüz uzun elbiseler ve önünde çizgi film karakterlerinden oluşan yırtmaçlı elbiseler herkesin kullanabileceği, özellikle hamile bayanların da kullanabileceği elbise modelleridir.
*ilkbaharda omuzları açık salaş, çiçekli elbiseler hem çok güzel görünmenize hem de çok rahat olmanızı sağlar.
*Kışın kadifeden oluşan uzun etekli elbise modelleri de tercih edebilirsiniz, üstüne alacağınız deri ceketler ayrı bir hava katabilirsiniz.
*Ayrıca tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği elbise modelidir, gömleklerle kombinleyebileceginiz, bel kısmında fiyonklu elbiseler sizi oldukça güzel bir görünüm sağlar.
*Kot elbiseler de oldukça revaçta uzun etekli kot bir elbiseyle gününüzü rahatlıkla geçirebilirsiniz. Ayrıca bu elbiseyi tesettürlü bayanlarda kullanabilir, eğer uzun kollu bir elbise alacaksınız kışın tesettürlü olmayan bayanlarda rahatlıkla kombinleyebilir.
*Özel bir davete katılacaksanız ve uzun boylu güzel bir fiziğe sahipseniz mutlaka tercih edebileceğiniz bir elbise modelidir uzun etekliler .
*Göksel adli şarkıcının başlattığı bir akim olarak omuzları kalın göğüs kısmında hafif dekolte olan ve vücudu saran bilek kısmında biten elbiseler oldukça şık görünmenizi sağlar, altına da giyeceğiniz sivri topuklar sizin etrafınızdaki insanların çıtasını yükseltmesini sağlayacaktır.
*Abiye modelleri olarak da tercih edebilirsiniz uzun etekli elbiseleri ince askılı belinde düz kemeri olan alt eteği sırf tülden olan elbise modellerinin de ayrı bir güzelliği vardır. :))

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...