1 Ekim 2020 | Perşembe

Tesettürlü Abiye Elbise Modelleri

Tesettürlü giyinen bayanlar için abiye elbise modelleri bu tasarımcılar oldukça başarılı modellere imza atmışlar, farklı model, renk, desen ve farklı kesimleri ile detaylarla tesettürlü bayanlara oldukça fazla olanak sağlamışlardır. Bu yılın tesettür abiye modellerini en çok tercih edilen renk ve modellerini sizin için araştırdık bu modeller,
Altın renkli parlak kumaşlı ve balık elbise modelli, tesettürlü abiye modellerin de balık modelli ve uzun kuyruk detaylı modeller bu yıl ön planda olan modellerdir. Ayakkabı, çanta ve üzerine uygun şal ile şıklığınıza şıklık katacağınız bir abiye elbise modelidir bu modelin farklı renkleri de vardır.
İki renkli ve kupür detaylı, kemerli etek kısmı kloş olan oldukça şık ve zarif bir tesettür abiye elbise modelidir. Omuz ve bel kısmında küpür detayı bulunan üst kısmı beyaz etek kısmı siyah olan, iki rengin uyumu ve elbisenin kesimi ve detayları ile mükemmel bir seçim olacak tesettür abiye elbise modelidir.
Kadife kumaşlı, dar kesimli, omuz ve elbisenin yanlarında altın renkli desen ile detaylandırılmış, oldukça şık bir tesettür abiye elbise modelidir bu yılın tasarımlarında olan bu model tercihler arasın da ilk sıralarda yer alan bir modeldir her yaştaki bir bayanın tercih edebileceği bir modeldir.
Ceketli tesettür abiye elbise modeli, tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği model olan ceketli abiyeler oldukça şık ve zarif bir modeldir farklı modelleri ve renk, desenleri mevcuttur, balık etekli olan, kloş kesimli olan, dar kesimli ve dantel, desen, fermuar ve taşlarla da bazı modellere detay verilmiştir. Parlak kumaşlar, kadife kumaşlar, pullu ve tül detaylı kumaşlar da bu modellerde kullanılmıştır.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...