1 Ekim 2020 | Perşembe

Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

Hayatınızın en güzel, en önemli günüdür düğününüz. Birçok kadının hayalidir evlenmek, gelinlik giymek hatta bu küçükken başlayan hayallerdir, çocukluğumuzda giydiğimiz gelinlikler bunun örneğidir 🙂 Ve en önemlisi ömrümüzde sadece bir kez kullanabileceğimiz bir kıyafettir ve bence bir kadın güzel bulduğu tüm kıvrımlarını rahatlıkla sergileyebilecek kadar cesur olmalıdır. Bir defa giyilmesi üzerine bütün gelin adayları buna bende dahil olmak üzere en güzelini en şık olanını almak isterler.

Sevdiği adamın aklını başından alacak kadar güzel olmayı hangi gelin istemez ki. 2016 dekolteli gelinlik için bir araştırma yaptığımızda her sezon olduğu gibi bu sene de sırt dekoltesi favoridir. Genelde balık formda gelinlikler tercih edilmiştir. Özellikle yaz aylarında çoğunlukla tercih edilen bir gelinlik modelidir. Bir kır düğününde sizi sırt dekoltesi olan bir gelinlikten başka bir gelinlik şık, zarif ve seksi gösteremez. Sırt dekoltelerinde dantel işlemeler kullanılan gelinlikler, Fransız dantelleri, transparan tüllerle birleşerek seksi bir duruş sergiliyor bu da gelinliği çok iddialı bir havaya sokuyor. Yalnız fazla dikkat edilmesi gereken bir gelinlik modelidir, kilo problemi olan bayanlar dekolte ayarına çok dikkat etmelidir. Bu riski aza düşürmek için sırt dekoltenize transparan tül üzerine döşenmiş inci ve irili ufaklı taşlar, dikkati biraz olsun dağıtacaktır.

Gözden kaçırmamamız gereken bir konu daha var bu kadar şık bir sırt dekoltesini asla saçlarınız veya uzun bir duvak ile kapatmamalısınız. Topuz kullanmak istemeyen uzun saçlı gelinler saçlarını maşa yaptırıp bir omzunda toplayabilirler. Bu da gelinlik üzerinde çok şık bir şaç görünümüne sahip olur. Bir özellik daha var sırt dekoltesinden fazla dikkat çekecek bir çiçek veya ayakkabı kullanılmamalıdır.
Bunlara dikkat ederseniz eminim sadece sevdiğiniz adamın değil, düğününüzdeki herkesin aklını başından alabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...