30 Eylül 2020 | Çarşamba

Marjinal Saç Stilleri

Saçlarınız Kıyafetlerinizin Tamamlayıcısı

marjinal-farkli-kisa-uzun-sac-modelleri.jpg

Saçlar bayanların güzelliğinin en önemli tamamlayıcısıdır. Bu nedenle en az kıyafet kadar saçın rengi, kesimi ve modeli de son derece önemli olmaktadır. Son dönemlerde farlı saç modelleri kullanarak devrim yaratan uygulamalar ön plana çıkmaya başladı. Renk ve kesim anlamında marjinal saç modelleri ortaya çıktı. Eğer saçlarınızla tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Farklı Ve Maskülen Saç Kesim Modelleri

farkli-sac-modelleri-modern-trend-sac-modelleri.jpg

Trend saç modelleri genellikle kısa ve asimetrik kesimli küt saçlar, pixie kesimler, kısa lob kesimler, bob kesimler ve bir kısmı kısa bir kısmı uzun kesimli modellerden oluşmaktadır. Birçok ünlü ismin kullandığı bu stiller kısa sürede moda çevreleri tarafından da beğeni toplayarak moda olmayı başardı. Kullanım kolaylığı ve sağladığı farlı görünüm nedeni ile bu saç modelleri hayatımızda olmaya devam edeceğe benziyor.

Modern ve Sıra Dışı Saç Renkleri

marjinal-sira-disi-modern-sac-model-ve-renkleri.jpg

Son dönemin en çok tercih edilen saç renklerinde ise beyaza yakın platin sarılar, beyazlar, pembeler, maviler ve iki renk kullanımlar göze çarpmaktadır.

Saç modellerinde ise abartılı topuzlar ve büyük örgüler gibi birbirinden farklı saç modelleri trend saç modelleri arasında yerini aldı. Aynı zamanda saçlarda farklı objeler kullanmak da saçlarıyla farkını ortaya koymak isteyenlerin son dönemdeki tercihleri arasında yer almaktadır.

ilginc-sira-disi-marjinal-sac-modelleri.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

uzun-marjinal-farkli-sac-modelleri.jpgtrend-sac-modelleri-modern-sac-modelleri.jpg

 

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

YAZ ALARMI: Saç Bakımı!

      Yaz demek güneş, deniz demek.. Yazın gelmesiyle birlikte yavaş yavaş saçlarımız da hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...