1 Ekim 2020 | Perşembe

Payetli Elbise Modelleri

Gece şıklığı ile göz dolduran abiye elbiselerden biri olan payetli elbiseler oldukça gösterişli ve şıklık katan elbiselerdir. Bu elbiseler daha çok düğün, yemek, kutlama tarzı özel günlerde giyilecek elbiselerdir. 
Bu elbiseleri tercih ederken elbiselerin kalitesine önem vermekte fayda var. Çünkü payetli elbiseler gösterişli olduğu için payetlerinin kaliteli ve şık durması gerekir. Aynı zamanda bu model elbiseleri seçerken ortamına da dikkat etmek gerekir. Düğün töreninde giyilecek bir elbise ise payetli ağır elbiseler olabilir ancak nikah için böyle bir elbise tercih etmek istiyorsak daha sakin tonlarda ve payetlerde kullanılabilir. Sadelik her zaman şıklığımıza şıklık katacaktır. Payetli elbiseleri günümüzde birçok marka üretmektedir. Çeşitlilik açısından da oldukça fazladır. Bu nedenle “nerden bulabilirim?” düşüncesine kapılmamak lazım. Kimi modeller kısa, kimi modeller uzun, kimi modeller tüllü gibi çeşitleri vardır. Payetli elbiselerin temizlik açısından biraz daha zorluğu vardır.

Evde temizlemek gibi bir şansımız maalesef yok. Bu yüzden kuru temizlemeye götürerek daha sağlıklı bir şekilde temizlenmesini sağlayabiliriz. Aynı zamanda payetli elbiseler gösterişli elbise modelleri olduğu için kombinlerimizi yaparken daha sade seçersek hoş görünmüş olacağız. Mesela küpelerimizin veya çantamızın sade olması gibi. 
Unutmayalım ki her bayan şık olmak, gösterişli olmak ister. Bu elbiselerin bir çeşitli olan payetli elbiseler şıklığımıza şıklık katarak doğru kombinlerle bizim hoş bir görüntüye sahip olmamızı sağlayacaktır.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...