5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Moda / Giyim / Mavi Bayan Jeans Modelleri

Mavi Bayan Jeans Modelleri

Modanın öncüsü Mavi, kuruluşundan itibaren kadın erkek ve çocuk giyiminde en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur. Özellikle bayanların tercih ettiği Mavi, yine bayanlar için sunduğu yeni koleksiyonla son derece dikkat çekici parçalar sunmaktadır.

Koleksiyonda göze çarpan ilk nokta, jeanslerde çoğunlukla dar paça kalıpların kullanılmış olmasıdır. Jeanslerde lacivertin tonlarının kullanılmasının yanı sıra, siyah ve beyaz renkler de kullanılmıştır. Eski modellerin en sık görülen detayları olan yırtık dizler ve lekeli desenler de bu senenin modasında görülmektedir. Düz renk ve sade modellerin yanı sıra dikkat çeken bu detaylar, jeanslere daha sportif bir hava katmaktadır. Bu şekilde jeanslerde daha sportif bir şıklık yakalamak da mümkündür. Bu jeansler özellikle salaş tişörtler ve spor blazer ceket ile kombinlenirse son derece şık bir görüntü elde edilebilir. Düz renk modellerde ise daha klasik bir görüntü elde edilir. Özellikle siyah ve beyaz renklerin tercih edilmesi ve klasik çizgilerle dikilen bir ceketle tamamlanması, daha çok iş hayatında tercih edilebilecek şık bir kombinasyon elde etmenizi sağlayacaktır.

Klasik modellerin bir başka çeşidi olan ispanyol paça pantolonlar, günümüz modasına da ayak uyduran türde seçeneklerle sunuluyor. Ceplerden dizlere kadar devam eden aydınlatmalar, düşük bel ve normal bel seçeneklerle ispanyol paça jeansler Mavi markasının en çok tercih edilen modelleri arasındadır. İspanyol paçanın dışında özellikle yazın tercih edilen kapri jeansler de rahatlık ve sportif görüntü elde etmek açısından ideal modellerdir.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Modada Geçmişe Özlem

Modada Geçmişe Özlem

Yer Gök Retro Moda her defasında kendini tekrar eden bir döngüye sahip. Bu haliyle modaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...