1 Ekim 2020 | Perşembe

Makyaj Süngerleri!

     MAKYAJ SÜNGERLERİ!

    Makyaj süngerleri her bayanın makyaj çantasından ayırmadığı parçalardan biri olmuş durumda. Süngerler daha önceleri fondoten gibi ürünleri yüzümüze eşit bir şekilde dağıtmak için kullandığımız fırçaların yerini çoktan bile aldı. Fondoten gibi ürünleri cildinize pratik bir şekilde uygulama vaadi veren bu süngerler sizin güzel bir cilt makyajı yapmanızı kolaylaştırıyor. Makyaj süngerleri birçok marka tarafından üretildi ve piyasaya sürüldü ama gel görün ki her makyaj süngeri bekleneni veremeyebiliyor. Size bu yazımda 2 tane makyaj süngeri önereceğim. İkisi de gerçekten memnun kaldığım iki sünger.. O zaman süngerlere bir göz atalım!:)

 

1.ÜRÜN851610005301_1_org_zoom

Eminim BEAUTY BLENDER adlı markanın ününü hepiniz duymuşsunuzdur. Beauty Blender yumuşacık yapısı ve %100 vegan oluşu itibari ile muadil süngerlerden daha iyi sonuç verir. Peki makyaj süngerleri nasıl kullanılır? Öncelikle kuru süngeri ıslatıyorsunuz ve daha sonra iyice sıkarak suyunu alınız. Neme doyan sünger kendi boyutunun 2 boyutuna ulaşıyor. Daha sonra kullanacağınız ürünü yüzünüze sürerek beauty blender’ın alt kısmıyla tampon hareketler ile ürünü iyice yedirin. Ayrıca beauty blender’ın sivri ucuyla göz altı aydınlatıcı ve kapatıcısını pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz.

BEAUTY BLENDER

FİYATI-59.90 TL

 

hmprod2. ÜRÜN

İkinci öneri; H&M adlı markanın hassas makyaj süngeri. Bu muadil ürün kesinlikle uygulama kolaylığı ve vadettiği sonuç açısından Beauty Blender ile aynı etkiye sahip. Bu süngeri de yukarıda bahsettiğim şekilde pratikçe uygulayabilirsiniz. Açıkçası süngerler arasından benim favorim Beauty Blender fakat bu makyaj süngeri bazılarımıza pahalı gelebileceğini düşündüğüm için muadil olarak H&M adlı markanın süngerini öneriyorum. Tabii tercih yine sizin.:)

H&M

FİYATI-6,99 TL

 SEVGİLER..

 

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

Mat Ruj

Mat Ruj

Hemen hemen her kadın son zamanların trendi olan mat rujları kullanmaya bayılıyor. Sürekli ruj tazeleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...