1 Ekim 2020 | Perşembe

Makyaj Fırçaları!

real-techniques

Makyaj kadınların en güçlü silahı olduğu reddedilemez bir gerçek.. Makyaj bir kadını iyi göstermenin dışında ona özgüven katar. Evet yapay bile olsa bu bize kendimizi iyi hissettirir. Peki biz makyajı doğru bir şekilde uygulayabileyenlerden miyiz? Gelin birlikte bunu inceleyelim.. Piyasada birçok markanın sunduğu makyaj ürünleri ve malzemeleri mevcut. Peki makyajı hangi ürünler ile doğru bir şekilde uygulayabiliriz? Sanırım tam da bu sırada makyaj fırçaları büyük bir önem kazanıyor. Size yazımda makyaj malzemelerinden ve memnun kaldığım sizin de temin edebileceğiniz makyaj fırçalarından bahsedeceğim.. Takipte kalın!:)

 

Birçok markanın makyaj fırçaları seti mevcut. Bunlardan bazıları uçuk fiyatlı ve vadedileni veremeyebiliyor. Uzun bir inceleme sürecinden sonra REAL TECHNIQUES makyaj fırçalarında karar kıldım. Diğer markaların fırçalarına nazaran uygun fiyatları ve doğru kullanım ile sizin makyaj sanatınızı konuşturmanıza yardımcı olacağı kesin! Hadi gelin şimdi de fırçaları inceleyelim..

 

EXPERT FACE BRUSH

real-techniques-expert-face-brush-4382-672227-1-product

   İlk fırçamız EXPERT FACE BRUSH. Expert face brush fırçanın kılları el kesimi ve taklon kıllardan üretilmiştir. Bu fırça fondoten, BB krem, CC krem gibi sıvı yapılı cilt ürünlerini uygulama da gayet başarılı. Ben genelikle fondoten gibi sıvı içerikli ürünlerin makyaj süngerler ile daha iyi dağıldığını ve cildin daha iyi yiyip bütünleştiğini düşünenlerdenim. Fakat bu fırça ile uygulama sonrası aldığım sonuç makyaj süngeri ile aldığım sonuç ile aynıydı. Ayrıca fırçaları sentetik olduğu için temizlemek de oldukça kolay. Fırçanın fiyatı REAL TECHNIQUES’in kendi sitesinde $9. Türkiye’de ise fiyatları değişebiliyor. İnternet üzerinden KOZMELA.COM sitesinden şuan indirim ile 29,75 tl’ye temin edebilirsiniz. Ayrıca Gratis ve Watsons gibi marketlerden de temin edebilirsiniz.

 

PUDRA FIRÇASI

real_techniques_powder_brush_review

     İkinci fırçamız pudra fırçası. Fırça sık ve yumuşak kıllara sahip bir fırça. Makyajınızı bitirdikten sonra uzun süreli olmasını sağlamak için transparan bir pudra ve bu pudra fırçası ile sabitleyerek iyi bir sonuç alabilirsiniz. Bu fırça da sentetetik kıllara sahip olduğu için temizlenmesi gayet kolay. Fiyatı REAL TECHNIQUES’in kendi sitesinde $10. Türkiye’de ise şuan KOZMELA.COM da 38,50 tl’ye temin edebilirsiniz.

 

ALLIK FIRÇASI 

IMG_0829

    Diğer bir fırça Real Techniques’in allık fırçası. Bu fırçanın fırça kesimi sizin allığı doğru bir şekilde uygulamanızı kolaylaştırıyor. Ben bronzer uygularken de bu fırçayı tercih ediyorum ve gayet başarılı sonuçlar elde ediyorum. Bu fırçanın REAL TECHNIQUES’in kendi sitesinde fiyatı $9. Türkiye’de ise şuan KOZMELA.COM dan 31,50 tl’ye alabilirsiniz. 

 

STIPPLING FIRÇASI

realtechniquesstipplingbrush

     Stippling fırça krem allık ve aydınlatıcı ürünlerin uygulanmasında size iyi sonuçlar vereceğini vaad ediyor. REAL TECHNIQUES’in kendi sitesinde $10. Türkiye’ de ise şuan KOZMELA.COM da 31,50 tl’ye temin edebilirsiniz. Ayrıca Gratis ve Watsonslardan temin edebilirsiniz.

 

STARTER SET

Facilities-Work-Lunch

 

Starter set göz makyajını yaparken ihtiyacınız olan bütün fırçaları içeriyor. 

BASE SHADOW BRUSH: Koyu renk farları uygulamada, gözleri belirginleştirmek için kullanabilceğiniz bir fırça.

DELUXE CREASE BRUSH: Göz makyajına başlamadan önce baz olarak kullanacağınız farı uygulama da kullanabileceğiniz, tüm göz kapağına far uygularken kullanabileceğiniz bir fırça.

ACCENT BRUSH: İnce uçlu ve yassı yapıya sahip olan bu fırça ile alt kirpiklere nude rengi far uygulayabilir ve kızarıklıkları kapatabilirsiniz. Ayrıca ince yapısı ile kırmızı ruju sürdükten sonra alacağınız kapatıcı ile taşan yerleri düzeltebilirsiniz.

PİXEL POINT EYE LINER BRUSH: İnce yapısı ile eyeliner uygulamalarında başarılı olacağınız kesin! 

BROW BRUSH: Kaşlarınızı doldurmak için kullanabileceğiniz pratik bir fırça.

STARTER SET’in kendi sitesinde fiyatı $18. Türkiye’de ise şuan KOZMELA.COM da 59,50 TL. Ayrıca REAL TECHNIQUES’in bütün fırçalarını Gratis ve Watsonslardan temin edebilirsiniz..

 

 SEVGİLER..

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

Mat Ruj

Mat Ruj

Hemen hemen her kadın son zamanların trendi olan mat rujları kullanmaya bayılıyor. Sürekli ruj tazeleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...