5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Moda / Makyaj / Makyaj Bazları!

Makyaj Bazları!

 

    Makyaj daha iyi bir görünüm için en mucizevi yöntem. Yüzyıllardır süregelen bu gelenekselleşmiş iyi görünme yolu kadınlar gibi son zamanlarda erkekler tarafından da başvurulan bir yöntem haline geldi. Piyasada birçok marka ve bu markaların farklı farklı içeriklerde makyaj malzemeleri mevcut. Ama çoğumuz makyajdan önce yapılması gereken adımları unutabiliyor. Peki bu adımlar neler? Bu adımların başında temiz bir cilt ve makyaj bazları geliyor. Makyaj bazı ürünler hem gün içerisinde makyajınızın kalıcılığını artırırken hem de cildinize canlılık ve ışıltı katabiliyor. Sizlere yazımda tercih edebileceğiniz 3 farklı makyaj bazından bahsedeceğim.. Lütfen takipte kalınız! 🙂

 

MAKYAJ BAZLARI

LOREAL LUMI MAGIQUE BAZ

34444_1

 

İnce yapılı, cilde ışıltı katan sedefli makyaj bazı. Fondöten uygulamaya başlamadan önce bir pompa cildinize iyice yedirerek hem yüzünüzü makyaja hazırlar hemde ışıl ışıl sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz..

FİYATI – 30 TL

 

 

 

 

NIVEA AFTER SHAVE BALSAM

16565_849_1453176016_461d60

 

Makyaj da gün boyu kalıcılık sağlamakla vaadini yerine getiren harika bir baz. Fondöten uygulamasından önce kullanarak hem yüzünün nemlendirebilir hem de cildinizle fondötenin bütünleşmesini sağlayabilirsiniz.

FİYATI – 15 TL

 

 

 

SEVGİLER..

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

KIRMIZI RUJ SÜRME SANATI!

Kırmızı ruj sürmek her yiğidin harcı değil. Kırmızı dikkat çeken bir renk olduğu için düzgün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...