1 Ekim 2020 | Perşembe

Koyu Renk Ruj Ne Zaman Sürülür ?

Koyu renk ruj, ruh halinizi kolaylıkla etkileyebilir. Üstelik ucuz, ulaşılması kolay ve dahası alabildiğine renk seçeneği vardır önünüzde. Ancak tüm bunlara rağmen yine de her zaman koyu renk ruj sürmek doğru olmayabilir. Aranızda koyu renk ruj sürmenin zamanı mı olurmuş diyenler elbette ki olacaktır. Cevabımız ise evet! Koyu renk rujun sürülebileceği ve kesinlikle uzak durmanız gereken zaman dilimleri vardır. Siz de koyu renk ruju hangi durumlarda tercih edebileceğinizi merak ediyorsanız, cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın yanında her renk ruju rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta yeni bir ruj aldığınızda bunu sürüp arkadaşlarınızdan fikirlerini isteyin. Onlar iyi ya da kötü her şeyi söyleyeceklerdir. Kötüyse bile kendinizi onların yanında kötü hissetmezsiniz. İkinci olarak koyu renk ruju özgüvene ihtiyacınızın olduğu durumlarda kullanabilirsiniz. Çünkü koyu renk rujların özgüveni arttırdığı su götürmez bir gerçektir. Bu sebeple okulda veya iş yerinde bir sunum yapacaksanız mutlaka koyu renk ruj tercih etmelisiniz.

Büyüyüp ailenizin yanından ayrıldığınızda ve ilerleyen dönemlerde onları ziyarete gittiğinizde mutlaka bakımlı ve hoş görünmelisiniz. Çünkü onlar kızlarını her zaman iyi görmek isteyeceklerdir. Bu konuda da koyu renk rujdan yardım alabilirsiniz. Zira ruj seçiminizi koyu renklerden yana yapmanız sizi her zaman kendinden emin ve alımlı gösterecektir. Gözlük takarken de koyu renk ruj tercih edebilirsiniz. Gözlük , makyajınızın gölgelenmesine ve arka planda kalmasına sebep olabilir. Bu yüzden dudaklarınızda koyu renkler kullanarak ön planda kalmayı hedefleyebilirsiniz. Son olarak kendi düğününüzde mutlaka koyu renk ruj kullanmalısınız. Göz makyajınızı fazla abartmadığınız sürece kırmızı rujunuz ile harika görüneceksiniz.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Mat Ruj

Mat Ruj

Hemen hemen her kadın son zamanların trendi olan mat rujları kullanmaya bayılıyor. Sürekli ruj tazeleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...