1 Ekim 2020 | Perşembe

Kalem Rujlar!

  Kalem rujlar bu sezon hem pratik kullanımları hem de uygun fiyatları ile kozmetik ürünleri hitleri arasında. Birçok marka tarafından farklı renk seçenek ve içerikleri ile piyasaya sürülen bu rujlar markasına göre farklılık içerebiliyor. Ama bir genelleme yapmak gerekirsek kolay sürümleri, mat duruşları, nemlendirici özellikleri ile çoğu ruju solluyor desek yeridir. Size yazımda kendimde kullanıp memnun kaldığım ve bazı markaların kalem rujlarından bahsedeceğim. Lütfen takipte kalınız!:) 

 

    KALEM RUJLAR

GOLDEN ROSE Golden-Rose-Matte-Lipstick-Crayon

Açık söylemek gerekirse düşük fiyatları sebebi ile bu markanın ürünlerini pek kullanmıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile 14 numara Golden Rose kalem rujunu aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Mat yapısı, kolay sürümü, nemlendirici olması ve kalıcılığı gerçekten beklenilenin çok üzerinde. Aldığımdan beri her makyajımda bu ruju kullanıyorum desem yalan olmaz sanırım.:) Ayrıca farklı birçok seçeneği de mevcut. Tabii tercih sizin. Ürünü Golden Rose ve bazı kozmetik marketlerden 14,25 tl’ye temin edebilirsiniz. Ben bir bakın derim!

 

CLINIQUE 1

Diğer bir marka ise Clinique. Clinique kozmetik markalar arasında her ürünün de sivrilmeyi başardığı gibi kalem rujlarında da vaad ettiğini veriyor. 8 farklı renk içeriği bulunan ürünün mat ve yoğun renk veren bir yapısı var. Böylece sürekli tazeleme derdinden sizi kurtarıyor. Ayrıca içerdiği nemlendirici özelliği sayesinde dudakları gereken bakımı yapar, başka ürünlere gerek kalmaz. Kısacası hem renk hem de bakım olarak size vaad ettiğinin fazlasını verebilen bir ürün. Sizde kalem ruj arayışında iseniz Clinique’nin Chubby Stick Intense Nemlendirici Kalem Rujları bakmanızı öneriyorum. Bu ürünü Clinique’nin kendi sitesinden ve bazı kozmetik marketlerden 65 TL’ye temin edebilirsiniz.

 SEVGİLER..

 

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

Mat Ruj

Mat Ruj

Hemen hemen her kadın son zamanların trendi olan mat rujları kullanmaya bayılıyor. Sürekli ruj tazeleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...