30 Eylül 2020 | Çarşamba

Kapalı Bayanlar İçin Haşema Ve Mayo Modelleri

Yaz gelince herkes tatile gidip hoşça vakit geçirip tüm yılın yorgunluğunu ve stresini denizde ve havuzda yüzerek, kumda güneşlenerek atmak ister.Ancak kapalı bayanlar için tatil mekanlarında ne giyileceği çok büyük bir sorun teşkil eder. Kapalı bayanların bu konuda en büyük yardımcısı kapalı bayan mayolarıdır.

Mayolarda son yıllarda bir çok renk ve model ortaya çıktı. Bu modeller arasında etekli olanlar, tatlı olanlar, tesettür boneli olanlar bulunmaktadır. Bu mayolar sayesinde rahatça eğlenceli ve içiniz rahat olarak bir tatil geçirebilirsiniz. Sudan çıktığınızda üzerinize yapışıp iç kısmını belli etmeyen bu kapalı bayan mayoları dikkat çekmediği için ayrıca kullanışlı bir tatil kıyafetidir. Ayrıca kaliteli kumaşı, solmayan renkleri,esneyen yapısı ile uzun yıllar dolabınızda bulundurmaktan zevk alacağınız her yaz tatilde vazgeçemeyeceğiniz bir kıyafettir.

~Mayo renklerinde neler var ?

Bu yaz mayo renklerinde özelikle ikili renkler çok tercih edilmektedir. Örneğin pembe-gri,bordo-gri,lacivert-bebe mavisi, fuşya-siyah tonları kapalı bayan mayoları arasında en çok kullanılan renklerden. Tabi bunların tek renk olanları da mevcuttur.

Mayolarda açık renk kullanımı tavsiye edilir ancak teni belli etmeyen mayo kullanımı daha uygun olacaktır.Beden olarakda daha rahat etmek için bir beden büyük almanız daha rahat hareket etme olanağı sağlar.Takım olarak satılan bu mayolar sayesinde ne giysem derdiniz olmayacaktır. Alt taytı,üst kıyafeti ve özel bonesiyle çok rahat edeceksiniz.Çeşitli uzunluklarda olan üst kısım ise rahatça oturup kalkma imkanı sağlarken vücut hatlarınızı da gizlemiş olacaktır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...