1 Ekim 2020 | Perşembe

Hamile Elbise Modelleri

Bayanı bayan yapan, onu farklı ve alımlı gösteren elbiseler, her koşulda ve her mekanda kullanılabilirliği ile bayanların her zaman tercihi olmuştur. Hemen hemen her bayanın dolabında bir elbisesi mutlaka bulunur. Bayanların en özel ve en farklı dönemleri olan hamilelikte bile en çok elbiseler tercih edilir. Bayanlar hamilelikte de şık olmak isterler ve rahatlığı nedeniyle de çoğunlukla uzun elbiseleri tercih ederler. Üstelik elbiselerin her mevsimde de giyilebilir olması büyük avantaj sağlar.

Hamile elbise modellerini inceleyecek olursak, ilk olarak ekoseli elbiseler göze çarpmakta. Modası geçmeyen ekose elbiseler, şık ve sportif bir görünümleri ile her sezon tercih edilir. Ekosenin yanı sıra geometrik desenli, puantiyeli ve çiçek motifli elbiseler de revaçta. Kış yazlarında siyah, gri, lacivert renkler tercih edilirken; yaz aylarında pudra pembesi, su yeşili, sarı ve mavi tonları tercih edilmekte. Daha çok sportif görünüm içinse slopet tarzı denilen, askılı kot elbiseler kullanılabilir. Uzun elbiselerin yanı sıra kısa elbiseler de taytlarla birlikte giyilebilir.
Hamileliğin eğer son dönemleri bahar ve yaz aylarına denk gelecekse, sıcak havalarda rahatlığı ve terletmeyen özelliği ile elbise tercih edilebilir. Özellikle esnek kumaşlı birkaç elbiseyle hamilelik rahatça tamamlanabilir. Esnek kumaşlı hamile elbiseleri, artan kilolara da uyum sağlar. Yaz aylarında terletmeyen özellikteki penye elbiseler; kış aylarında ise sıcak tutan kadife elbiseler tercih edilebilir.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...