30 Eylül 2020 | Çarşamba

Özel Davetlerde Kadınların Şıklık Yarışlarına Değinelim

Kadınların davetlerde, nişanlarda, düğünlerde, özel günlerde, birbirleriyle yarıştırdıkları güzellikleri için saatlerce süren hazırlık aşamaları vardır. Bu hazırlık aşamalarının yanında, elbise seçimleri, onlara uygun ayakkabı seçimleri ve makyajları özenle seçilmiş olmalıdır. Fakat bu davetlerde aslında bakılan, tonlarca para dökülmüş elbiseler ya da ayakkabılar değil, kadınların kendi vücut tiplerini bilip ona göre giyindikleri elbiseler ve o vücut tiplerine uygun olan dekoltelerdir.

kadin-abiye-siklik-dugun-nisan-elbiseleri.jpg

Bunun yanında o dekoltelerin iddiasının sönük kalmaması için uygun olan saç modellerinin yapılması ve o dekolteyi kötü göstermeyecek doğru iç çamaşırı seçimidir. Bu noktalara dikkat edildiğinde ortaya muazzam bir görüntü çıkacaktır aksi halde dekoltenizin olması sizi seksi ve iddialı göstermek yerine basit ve özensiz gösterecektir. Özellikle yanlış bilinenler; sırt dekolteli elbise içinde kullanılan iç çamaşırlarının yanlışlığı, zayıf kadınların giydikleri sırt dekolteli elbiselerin içinde sanki elbisenin bir beden büyük almış gibi göstermesi ya da açtıkları sırtlarını uzun saçlarıyla kapatmalarıdır.

Peki Sırt Dekoltesi Nasıl Kullanılmalıdır?

Sırtı açık elbise, bir davette dikkat çekecek gösterişli bir tercihtir. Bu dikkat çekiciliği bozacak ya da yanında basit kalacak hatalardan kaçınmalıyız.

sirt-dekolteli-elbiseler.jpg

Öncelikle Sırtı Açık Abiyeler İçin Kullanacağımız Saç Modellerine Bakalım

Saçlarınızı yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, dekoltenizi kapatmaması gerektiğidir. Ensenizde yaptıracağınız dağınık topuzlar sizi daha iddialı gösterecektir. Saçlarınız orta boylu ise dalgalandırılmış bir at kuyruğu da abiyenizin tamamlayıcısı parçası olacaktır.

daginik-topuz-2017.jpg

Dikkat Etmeniz Gereken Bir Diğer Ayrıntıda Sırt Dekolteli Abiye Giydiğinizde İçinize Giyeceğiniz Sütyendir !

abiye-sutyen-secimi.jpg

Giyeceğiniz sütyenin sırtınızda görünür olmaması gerekir. Bunun için şeffaf askılı sütyenler tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda yeni çıkan silikonlu sütyenlerde dekolte için idealdir. Göğsünüze tutunur ve sabitlenir.

Sırtınızın görüntüsü dışarıdan irrite edecek şekilde olmamalıdır. Sırtınızda güneş ya da sivilce lekeleri varsa bir vücut fondöteni ve kapatıcılarla bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz.

Aksesuar olarak kolye kullanmayı seven kadınlar için şunu söyleyebiliriz; sırt dekolteli elbiselerde genelde göğüs dekoltesi bulunmaz. Bu banal bir görüntü oluşturur. Dolayısıyla ön tarafı kapalı elbiselerde kolye takmanız abartı duracağı için sırt dekoltenize ince zincirli aksesuarlar kullanabilirsiniz

gogus-dekolteli-elbise-modelleri-abiye.jpg

Artık Sırt Dekolteli Abiyeleriniz İçin Ne Yapmanız Gerektiğini Biliyorsunuz, Vücudunuza Kendinize Güvenin Ve O Davetlerin Yıldızı Olun

kadin-moda-siklik-abiye-modelleri.jpgsik-dekolteli-elbise-modelleri.jpg kolsuz-dantel-abiye-elbise.jpg

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Yaz Aylarının Favori Desenleri

Yaz Aylarının Favori Desenleri Neler?  YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ ÇİÇEK DESENLİ GİYSİLER   Yaz aylarının gelmesiyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...