1 Ekim 2020 | Perşembe

Estiva Bikini Modelleri

Serüvenimizin bir diğer durağı; Estiva markası. Çok şirin gözüken bu bikiniler ile sizi temin ederiz ki adeta bir manken gibi hissedeceksiniz! Artık kumsalda yürürken gururla yürüyebilir ve manken gibi görünebilirsiniz.

Estiva markasının bu yaz kreasyonu fazla parçadan oluşmasa da az ve öz bir kreasyon olmuş. Bu kreasyon oldukça şirin renklere sahip. Tam yaz renkleri olduğunu düşündüğümüz bir çok rengi ile ön plana çıkıyor. Mesela açık renkteki bir soluk pembe. Normalde soluk pembe gerçek tonu yakalandığında canlı duran çok özel bir renktir ve Estiva rengi öyle bir tutturmuş ki tam kıvamında, tam modunda! Harika renklere sahip olan bu bikiniler klasik model olsalar da renk tonları gözünüze çok çarpıcı görünüyor. Desenlerde yine genel olarak çizgili desenlere ağırlık verilse de, düz desenlere sahip bikinilerinin renkleri bir desen gerektirmeyecek kadar şirin.

Hiç bir zaman modası geçmeyen üçgen bikiniler ise Estiva’nın bu konuda bir adım öne geçmesini sağlıyor, zira bir bikininin siyahı ancak bu kadar tam yerinde bir siyah olabilirdi. Siyah siyahtır diye bir husus olmadığını bir kez daha kanıtladığı için Estiva markasını tebrik etmekten gurur duyarız! Asitmerik kesim bikinilerine de yer verseymiş daha şık olacağını düşündüğümüz bu marka , canlı görünen renkler arıyorsanız ya da şirin bikini kullanmaktan yanaysanız tam size göre. Henüz yapım aşamasında olan sitesinden dolayı erişim sağlanamıyor fakat siz yine arada siteye giriş yapmayı deneyiniz. Belki de site açılmış olur, bu markaya kesinlikle bakmalısınız!

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...