1 Ekim 2020 | Perşembe

Esmerler İçin Makyaj Sırları

Makyaj yediden yetmişe hemen hemen her yaş kesiminden her bayanın oldukça severek yaptığı bir şeydir. Peki esmer bayanlar nasıl makyaj yapmalıdır. Hiç düşündünüz mü? Biz düşündük ve işte tam da bu sorunuzun cevabı için sizlere bu gün ki makalemiz de esmer bayanlar için makyaj sırlarını araştırdık. O zaman ne duruyorsunuz haydi bir an önce başlayalım da sizler de kendinize en uygun makyaj teknikleri hakkında bilgi sahibi olun.

Arkadaşlar , esmer bayanlar ilk olarak kendi cilt tiplerine ve de rengine göre makyaj alışverişi yapmalıdırlar. Örneğin fondöten seçerken kendilerine göre değil beyaz tenliler için olan açık renkteki fondötenleri tercih ederlerse bu fondöteni kullandıkları esnada solgun bir yüze sahip olurlar. Bunun yanı sıra yine esmer bayanlarda , pembe dudaklar hemen hemen her esmer bayanı solgun gösterir bu yüzden makyaj çantanız da ki tüm pembelerden kurtulun. Ayrıca esmer bayanlar elmacık kemikleriniz için pembeler yerine bronz tonların da ki alıkları kulanın.Bu daha keskin yüz hatlarına sahip olmanızı sağlayacaktır. Esmer bayanların mutlaka ama mutlaka dikkat etmesi gereken altın kural ise gözlerdir.

Hanımlar gözlerinize koyu tonlar da ki makyajı asla ama asla uygulamayın bu sizin teninizi daha da koyulaştırır. Bunun yerine açık mavi ya da gri tonlarını tercih etmek doğru seçim olacaktır. Unutmayın pembeler sizin düşmanınızdırlar. Bunun yerine bronzları kullanın.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Nişanda giyilebilecek elbise modelleri

Nişan Elbise Modelleri

2020 yılında Covid-19 başta olmak üzere çok zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu pandemi süreci bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...