1 Ekim 2020 | Perşembe

Dolgu Topuk Bot Modelleri

Kadın şıklığını tamamlayan en önemli detay ayakkabılardır. Dört mevsim farketmeden doğru ayakkabıyı seçmek ve doğru kıyafetle kombinlemek de şıklığı yakalamak için gereken bir başka önemli detaydır. Kışın tercih edilen modeller de daha çok botlardır. Şık görünüme önem verip daha çok topuklu bot tercih eden hanımların rahatlığından da ödün vermemesi durumunda dolgu topuklu bot modeli tercih etmesi söz konusudur.
Dolgu topuk bot modelleri pek çok renk ve model seçeneği ile pek çok modelle kombinlenebilip şıklığın şekillenmesine yardımcı olacaktır. Tercihe göre süet ve deri bot modellerinden başlayan seçenekler; renklilik, detaylandırma ya da sadelik açısından çok daha fazla zenginleşen çeşitlerle hanımların tarzı ne olursa olsun kışlık ayakkabı seçimlerini dolgu topuklu botlardan yana kullanmalarını sağlayacaktır.

Süet modellerde çoğunlukla sadelikten yana tasarımlar yapılırken, deri modellerde biraz daha detaylandırmalar olduğu göze çapmakta. Süetlerde ise seçenekler daha çok renk çeşitliliğinden yana kullanılıyor. Tarzınıza göre koyu renklerden seçim yapabilmeniz de yazdan kalma daha rengarenk ve cıvıltılı seçimler yapabilmeniz de mümkün. Düz renkler dışında süet botlardaki püskül detayları da tercih edilebilir. Bunun dışında yine düz renkler üzerinde düğme detayı da sadeliği hareketlendirecek şık bir seçenek olacaktır. Deri modellerde ise fazla renk seçeneği olmamakla birlikte zımba ve kemer tokaları ile detaylandırılarak süslenmişlerdir. Ancak sade ve detaysız tasarımlarla da şık kombinler yaratabilmek mümkündür.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...