5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Moda / Giyim / Desteksiz Sütyen Modelleri

Desteksiz Sütyen Modelleri

Bayanların en büyük sorunu haline gelen göğüs problemleri son zamanlarda etkisini daha da fazla göstermiş bulunmaktadır. Bayanların çoğu sahip olduğu gögüslerden memnun degildir. Bu yüzden de en iyi çözüm olarak sütyenleri görmektedirler. Ki hakĺılar da. Büyük göğüsü küçük göstermek ya da küçük göğüsü büyütmek kolayca halledilebiliyor sütyenler sayesinde. Sütyenleri iki farklı şekilde örneklendirebiliriz. Destekli veya desteksiz. En çok kullanılanlar arasında destekli sütyen yer almaktadır. Hemen ardından ise desteksiz gelmektedir. Genele olarak şöyle söylersek pek de yanlış olmaz. Sütyen seçimleri yaşlara göre seçiliyor. Genellikle yaş ortalaması 15-40 destekli sütyen takıyor. 40 yaş üstü ise hemen hemen desteksiz sütyen takmaktadır. Destekli sütyen, küçük göğüslü bayanların göğüslerini hem daha büyük gösterip görüntü bozukluğunu gideriyor.

Böylece en çok kullanılan sütyen olarak tercih ediliyor. Bir de dik göstermesi daha da seçilmesini veya tercih edilmesine katkı sağlıyor. Gögüsleri büyük bayanlarımız ise daha çok desteksiz sütyen modellerini tercih ediyor. Hem göğüslerin olduğu büyüklükte kalmasını sağlıyor hem de toplayıcı özelliğinden dolayıdır ki çok fazla tercih sebebi oluyor. En çok yaşı ilerlemiş bayanlarımız tarafından tercih ediliyor. Bunun yanı sıra daha yeni ergenlik çağına girmiş kızlar tarafından da satın alınıp giyiliyor. Çünkü daha yeni göğüs çıkması genç kızları utandırıyor.

Yani desteksiz sütyen toparlayıcı özelliği bakımından tekstil sektöründe önemli bir yere sahiptir. Talep çok olunca üretimi ve de kalitesi her geçen gün artmaktadır.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Modada Geçmişe Özlem

Modada Geçmişe Özlem

Yer Gök Retro Moda her defasında kendini tekrar eden bir döngüye sahip. Bu haliyle modaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...