20 Ağustos 2021 | Cuma

Büyük Beden Hamile Elbise Modelleri

Hamilelikte alınan kilolar, hanımlar için büyük bir sorun. Hem yaşadıkları şişkinlikten dolayı kendilerini rahatsız hissetmeleri açısından hem de kıyafetlerine girememenin verdiği mutsuzluk, zaten hormonların verdiği duygusal değişimlerin sebep olduğu depresif ruh halini daha da depresif bir hale getirir. Ancak bu durum artık geride kaldı çünkü artık hamile hanımlar da şık görünebilecekler.

Büyük beden elbiseler artık çok çeşitli tasarlanıp üretiliyor ve her zevke hitap ediyor. Üstelik hepsi de birbirinden şık… Kışın tercih edilebilecek triko modeller, kalın penye modeller ve yün elbiseler tercih edilebilir. Renklerde daha çok koyu tonlar hakim ancak çeşitlilik fazla. Kırmızı ve bordo tonlar, gri, siyah ve kahve tonları elbiselere göre ön planda.
Yazlık elbiselerde renkler, mevsimin cıvıltısına ayak uyduruyor. Sıcak havaların canlılığına ayak uyduran sıcak renklerdeki tasarımlar son derece şık ve hoş bir görüntü sağlıyor. Koyu tonlu renklerin yerine sarılar, maviler, pembeler, kremler ve beyazlar ön planda.

Genellikle de kalın askılı modeller hakim. Düz modellerin yanı sıra parçalı ve çizgili modeller de mevcut. Elbette yazın vazgeçilmezi olan çiçek motifleri de pek çok elbisenin üzerini süslüyor. Elbiseler genel olarak büzgülü ve pileli olarak süslendirilmiş ve bazı modellerde kuşak süslemeleri var. Kuşak modeli bornoz şeklinde sarılara ya da sabit süsleme olarak tasarlanmış. Şifon kumaşlardan yapılan elbiseler ve uzun etek modelleri ile uçuş uçuş bir görünüm elde edebilir ve tarzınıza hareketlilik katabilirsiniz.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...