1 Ekim 2020 | Perşembe

Bayan Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Bayanlar için Zımbalı ayakkabı modası aldı başını gidiyor! Eh haksız da sayılmazlar zımbalı ayakkabı aşıkları hani. Kılık kıyafet kendini ifade etmenin önemli yoludur. Insan ister istemez kendini ifade eden bir durum olduğunda o yöne doğru gider. Bu bir kıyafet, kitap, müzik, parfüm kokusu.. herşey olabilir. Özellikle de bayanlarda duygu durumlarını yansıtmak daha kolaydır. Hani hep derler erkekler donuktur diye ya hayır dostlar onlar da duygusal ama yansıtma şekilleri farklıdır. Biz bayanlar iste böyle kıyafet ayakkabıyla ifade ederiz ama erkeklerde ifade etmek güç olabiliyor o yüzden de soğuk imaj çiziyorlar. Olsun. Kadın erkek bir elmanın yarısıdır. Sorun değil.

Yaratanın bir bildiği vardır deyip seviyoruz herkesi 🙂 Nerde kalmıştık ha Zımbalı ayakkabılar özellikle de daha maskulen bayanlar için ideal. Genelde babet tercih eden ile daha erkeksi giyenler arasinda bazen apacık özellikler belli olabiliyor. Masum mu yoksa dışa dönük mü anlıyorsunuz.

Zımbalı ayakkabı modelleri daha cok deri ve net renkte kıyafetlerle uyum sağlıyor. Hani derler ya üzerinizde tek bir star olsun! Eğer Zımbalı ayakkabı giyerseniz evet star odur! Daha baskın renk ve şekilde başka bir şey olmamalıdır üzerinizde soft geçişlerle uyumu yakalamalıyız. Zımbalı ayakkabı çeşitleri de çok bol bu arada. Ama size tavsiyem çok sivri dışa dönük ayakkabı seçmeyin.. Tamam hoş görüşeceğiz kendimizi yansıtacağız ama yolda da rahat yürümek gerek dostlar.. 🙂
Sevgiler

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...