1 Ekim 2020 | Perşembe

Bayan Trençkot Modelleri

Bayan trençkot modelleri dış kıyafetler arasında dolaplarda her daim bulunması gereken parçaların başında geliyor. Genel olarak koyu tonları seçilen trençkot modellerinin mevsimlere göre renk seçimleri değişmektedir. Dışarı çıkarken en çok tercih edilen dış kıyafet olan trençkot modelleri değişik çeşitleriyle göz alıyor.

Düz renkli bayan trençkot modelleri bir şal ile renklendirilebilir. Mevsimlere göre değişen bayan trençkot modelleri şık şapkalar ile süslenerek boyna şapka ile aynı renk şal ile çeşitlendirilebilir. Bedeni biraz daha ince göstermek için beli büzgülü bayan trençkot modelleri en iyi seçimdir. Her renkte olan büzgülü modelleri ince görünmek için yeterlidir, sadece siyah giymeye gerek yoktur.

Geçmişten günümüze her daim gözde olan bayan trençkot modelleri her stile kombin edilecek tarzdadır. Sonbaharın serinliğinde içi ısıtacak renkler ile kuşanmış kahverenginden kreme çeşitli uzunluklarda bayan trençkot modelleri dökülen yapraklarda mevsimin her rengine çok uygun olacaktır. İlkbaharda açan çiçekler ile beraber üzere atılan bir trençkot dış giyimde en çok tercih edilen kıyafetler olarak dolaplarda yerini almalıdır.
Rahat kullanım, çeşitli kıyafetlere uyum ile herkesin dolabının gözde parçalarında biri olan trençkotları tek parça elbise altına da pantolon üzerine de uydurulabilir. Bayan trençkot modellerinde yaka detayları ile sivri, bebek, hakim yakalı olan çeşitleriyle her tarza uygundur. Kemer bağlanması ile çeşitli hallerde kullanıma uygundur. Küçük bir fiyonk, kemeri sağ yada sol tarafta bağlayarak güzel şıklıklar oluşturulabilir.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...