1 Ekim 2020 | Perşembe

Bayan Kadife Hırka Modelleri

Bayanlar için her ne kadar daha çok mevsim dönüşleri olan ilkbahar ve sonbahar aylarında daha çok tercih ediliyor gibi olan hırkaların bir de kış aylarında da rahatlık ile kullanılabilmesi amacı ile kadife olan seçenekleri de yer almaktadır. Kadife hırka modelleri ile sizlerin gönülleri üzerinde oldukça etkili olur iken bir de sizler montun altına da rahatlık ile giyerek soğuklardan da etkili bir şekilde kendinizi koruyabilirsiniz. Kadife hırka modelleri arasında en çok ceket tarzında olan içi astarlı olan seçenekleri gözler önüne gelir iken bir de üzerlerinde yer alan işlemeleri ile de bayanlar üzerinde büyük etki uyandırmaktadır.

Biraz daha hareketli olan hırkaları isteyen bayanlar için isteğe göre İspanyol kol olan seçenekleri yer alır iken bel hizasında olan yırtmaçları ve kayık yaka olan modelleri ile de büyük ilgi ile vitrinlerde yer almaktadır.
Sadece bayanların tüm isteklerini karşılamak amacı ile bu kadarıyla sınırlı kalmayan bir de uzun tunik hizası boyunda üretilen hırkalar da bayanlar için adeta kurtarıcı niteliğinde olmaktadır. Modelleri ile oldukça şık bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olan bu hırkaların ister fermuar ile kapanan ister düğme ile kapanan ister iseniz bronş ile kapanan ister iseniz de açık kalan modellerine de rahatlık ile sahip olabilirsiniz. Pardesü boyutunda üretilen kadife hırkalar da günlük hayatta monta dahi ihtiyaç duymadan rahatlık ile hareket edebilmenize büyük katkı sağlamaktadır.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...