1 Ekim 2020 | Perşembe

Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

Tarz sahibi olan ve kendine özen gösteren her kadının mutlaka bir adet güneş gözlüğü vardır. Demek ki, güneş gözlüğü kadınlar için iddialı ve şık görünmenin en önemli parçalarından birisi… Bu aksesuar madem bu kadar önemli, hadi o zaman birlikte bu aksesuarı birlikte araştıralım. Bakalım 2014’ten 2015’e ne gibi değişiklikler olmuş gözlük modasında?

2014-2015 yılları arasında gözlük modelleri arasında gözümüze çarpan en önemli fark; 2014 yılı gözlük modellerine karşı 2015 gözlük modellerinin daha dayanıklı bir yapıya ve daha göz alıcı modellere sahip olduğudur. Bir de şu önemli mesele var ki, ucuz olan gözlük modellerinin satın alınması… İşte bu bizim düştüğümüz en büyük hata olur. Çünkü gözlerimizde geri dönülmesi imkansız hasarlar bırakabilir gözlük seçimi… Bu yüzden bu konuya son derece özen göstermemiz gerekmektedir. 2015 yılında da görüldüğü üzere; yuvarlak gözlük modelleri ve aynalı cama sahip olan eski gözlük modelleri günümüzde tekrar hayat buluyor.

Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz; köşeli çerçevelere sahip olan gözlüklerini tercih etmelisiniz. Ayrıca gözlük saplarınızı daha kalın seçmelisiniz. Böylelikle yüzünüz daha uzun bir görünüme sahip olacak. Ve kesinlikle çok yuvarlak olan gözlük modellerinden uzak durmalısınız. Oval bir yüz şekline sahipseniz; ideal bir yüz hattına sahipsiniz demektir. Bu yüzden her türlü gözlük modelinin yüz hatlarınıza yakışacağına emin olabilirsiniz. Ama yine de siz, siz olun yüz hatlarınızı gölgeleyecek çerçeve ve saplardan uzak durun. Dikdörtgen veya kare bir yüz hattına sahipseniz; yüz hatlarınızı yumuşatacak çerçeveye sahip olan gözlük modellerini tercih etmelisiniz. Yani yuvarlak çerçeveye sahip gözlük modellerini tercih etmenizde fayda var. “Cat Eye” denilen gözlük modelleri sizin için biçilmiş kaftan…

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...