5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Moda / Giyim / Bayan Eşofman Modelleri

Bayan Eşofman Modelleri

Giyimde rahatlık denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan eşofmanlar, geçtiğimiz yıllara kadar bireylerin hafta sonları, tatil günlerinde sıkça kullandıkları giyim ürünlerinin başında gelmekteydi, buna bağlı olarak da günlük kombinasyonlarda kendini çok fazla gösterememekteydi. Ancak günümüz modasında özellikle Japon style katkısı ile eşofmanlar birbirinden farklı normlar ile sokak modasının olmazsa olmaz, heyecan verici parçalarından biri olmaya başladı. Klasik eşofman modellerinin yanı sıra birbirinden farklı tarzları da bünyesinde barındırıp mağaza vitrinlerinde yerini alan eşofman modelleri, kesimlerindeki farklılık ve geniş renk yelpazesi ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Özellikle bayanların modaya olan düşkünlükleri göz önünde bulundurularak sahip oldukları çizginin dışına çıkarılan eşofman modelleri ilk olarak dar paça modellerin piyasaya sürülmesinin hemen ardından İspanyol paça eşofman modelleri ile de günlük giyimde yerini almayı başarıyor. Takım olarak ele alacak olursak asimetrik kesimlere sahip olan üstler ile muhteşem bir uyum sağlayan taytlarla da eşofman modelleri farklı kriterlerle dolup taşıyor. Bunun yanı sıra eşofman üstlerinde çizgi film kahramanlarının birbirinden renkli görsellerine yer verilirken kayık yaka ve dökümlü yaka eşofman üsteleri de bayanların oldukça ilgisini çekeceğe benziyor. Bir yandan da bileği lastikli eşofman modelleri harika bir spor ayakkabı ile kombinlendiğinde kullanıcısına zarif bir görünüm kazandırıyor.

Eşofman modellerinde kullanılan renkler göz önünde bulundurulacak olursa gri ve siyah yine vazgeçilmez renkler arasında yer alıp birkaç sezondur beyaz ve pudra renklerinin soft duruşundan da faydalanılarak eşofmanlar ile sağlanan doğallık ve şıklık da bir arada yansıtılıyor. Aynı zamanda bir süredir fosforlu pastel renklerin yoğunluğu da bayan eşofman modellerinde kendisini göstermekte.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Modada Geçmişe Özlem

Modada Geçmişe Özlem

Yer Gök Retro Moda her defasında kendini tekrar eden bir döngüye sahip. Bu haliyle modaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...