5 Ağustos 2018 , Pazar
Anasayfa / Moda / Giyim / Bayan Çizme Modelleri

Bayan Çizme Modelleri

Soğuk kış aylarının başlamasıyla çizme ihtiyacı doğmaktadır, çizmeler soğuk kış günleri ve geceleri ayaklarımızı ve bacaklarımızı ısıtmak ile kalmaz ayrıca bayanların kombinlerini tamamlayan ve şıklığınıza şıklık katan bir parçadır. Ünlü tasarımcıların bu yılki koleksiyonunu inceledik ve çizme almadan önce bu modellere bir göz atmanız ve ona göre karar vermenizin faydalı olacağını düşündük.

Siyah renkli ve deri olan düztabanlı çizme, yanlarında altın renkli fermuar detayı bulunan oldukça şık ve rahat bayan çizme modelidir, çizmelerde deri ve fermuar detayları en çok kullanılan detaylardır. En çok tercih edilen modeldir. Çizmede her yaşta  bayanın giyebileceği ve rahat kombin oluşturabileceği modeldir.
Kalın topuklu, çizmenin yanlarında kemer detayı ve çizmenin arkasında fermuarı olan dize kadar uzun bayan çizme modelidir. Bu modelde topuğun kalın olması çizmeye rahatlık sağlamış ve çizmedeki detaylarda şıklık katmıştır. Farklı bir model olan bu çizme modeli kalın ve yüksek topuklu, topuğunda ve çizmenin burnunda desen bulunduran çizmenin rengi siyah ve deri olan fermuar detayı çizmenin ön kısmında olan oldukça farklı bir bayan çizme modelidir. Farklı tarzları seven bayanların tercihi olacak bir modeldir.

Kahverengi deri, dizüstü uzunlukta, düztabanlı, fermuar detaylı olan, rahatlığı ve şıklığı bir arada bulunduran bayan çizme modelidir. Çizmenin uzunluğu ve dar olan kesimi kombinlerinize şıklık katacaktır. Bu modelin siyah olan rengi de vardır ama kahverengi bu modelde daha güzel durmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Modada Geçmişe Özlem

Modada Geçmişe Özlem

Yer Gök Retro Moda her defasında kendini tekrar eden bir döngüye sahip. Bu haliyle modaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...