1 Ekim 2020 | Perşembe

Bayan Çizme Modelleri

Soğuk kış aylarının başlamasıyla çizme ihtiyacı doğmaktadır, çizmeler soğuk kış günleri ve geceleri ayaklarımızı ve bacaklarımızı ısıtmak ile kalmaz ayrıca bayanların kombinlerini tamamlayan ve şıklığınıza şıklık katan bir parçadır. Ünlü tasarımcıların bu yılki koleksiyonunu inceledik ve çizme almadan önce bu modellere bir göz atmanız ve ona göre karar vermenizin faydalı olacağını düşündük.

Siyah renkli ve deri olan düztabanlı çizme, yanlarında altın renkli fermuar detayı bulunan oldukça şık ve rahat bayan çizme modelidir, çizmelerde deri ve fermuar detayları en çok kullanılan detaylardır. En çok tercih edilen modeldir. Çizmede her yaşta  bayanın giyebileceği ve rahat kombin oluşturabileceği modeldir.
Kalın topuklu, çizmenin yanlarında kemer detayı ve çizmenin arkasında fermuarı olan dize kadar uzun bayan çizme modelidir. Bu modelde topuğun kalın olması çizmeye rahatlık sağlamış ve çizmedeki detaylarda şıklık katmıştır. Farklı bir model olan bu çizme modeli kalın ve yüksek topuklu, topuğunda ve çizmenin burnunda desen bulunduran çizmenin rengi siyah ve deri olan fermuar detayı çizmenin ön kısmında olan oldukça farklı bir bayan çizme modelidir. Farklı tarzları seven bayanların tercihi olacak bir modeldir.

Kahverengi deri, dizüstü uzunlukta, düztabanlı, fermuar detaylı olan, rahatlığı ve şıklığı bir arada bulunduran bayan çizme modelidir. Çizmenin uzunluğu ve dar olan kesimi kombinlerinize şıklık katacaktır. Bu modelin siyah olan rengi de vardır ama kahverengi bu modelde daha güzel durmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...