1 Ekim 2020 | Perşembe

Bayan Çanta Modelleri

Çantalar bayanların yanlarından ayıramadıkları ve onlar olmadan dışarı çıkamadıkları önemli kombin parçalarında biridir. Nereye gidilirse gidilsin bir bayanın mutlaka yanında bir çantası olması gerekir. Günlük hayatta yanlarında bulunması gereken eşyaları; telefon, makyaj malzemeleri, özel eşyalar gibi birçok şeyi çantalar sayesinde yanlarında taşıyabilmektedir. Bir çanta bir bayanın parçasıdır. Adeta tasarımcılar bayanlar için bu kadar önemli olan çantalar için her yıl farklı model, renk, desen ve farklı aksesuarlarla çantalar da kullanmaktadırlar. Bu yılın yeni tasarımlarını inceleyelim.

Rugan çantalar, bu yılın en gözde çanta modellerini rugan çantalar taşımaktadırlar, özellikle kırmızı ve siyah renkleri ön planda olan rugan çantalar altın renkli fermuarlarla ve altın renkli toka detayları ile kare şeklinde olan modelleri bu yılın en çok tercih edilen modellerdir. Büyük boyutta olan ve deri olan çantanın üzerinde parlak taşlarla detaylandırılan kol askılı olan bir bayan çanta modelidir. Oldukça kullanışlı çanta modelidir, çantanın büyük olması ve çantanın üzerinde ki taşların deri ile uyum sağlaması görsel olarak çantaya şıklık katmıştır. Farklı renkleri de bulunmaktadır bu modelin.

Postacı çanta modelleri: Postacı çanta modelleri, geçen sene olduğu gibi bu yıl da farklı model ve boyutta ki modelleri ile özellikle genç kızların tercih ettiği bir bayan çanta modelidir.
Süet olan, orta boyda olan kol askısı zincirli detaylı olan çantanın üzerinde büyük parlak tek taş olan oldukça şık bir çanta modelidir.Bu çanta modeli her ortama uyum sağlayabilen ve rahat kombin oluşturulabilen bir modeldir. her yaştaki bayanın tercih edebileceği bir çanta modelidir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Rayban Gözlük Modelleri!

  RAYBAN, kurulduğu günden bu yana özellikle güneş gözlükleri modelleri ile adından söz ettiriyor. Efsaneleşmiş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...