20 Ağustos 2021 | Cuma

20’16 Gözlük Modelleri!

dolce-and-gabbana-summer-2016-sunglasses-women-adv-campaign-01-cover2

     Yazın kendini iyice hissettirmeye başlaması ile birlikte en önemli aksesuarlardan gözlükler de yeni model ve renk seçenekleri ile bizleri selamlıyor. Aslında gözlük bir aksesuardan her zaman daha fazlası. Kullandığımız gözlükler sayesinde güneşin zararlı ışınlarından hem gözlerimi zi hem de göz çevremizi koruyarak bir miktar da olsa o bölgelerin kırışmasını önlüyoruz. Gözlük bu konuda gerçekten çok büyük öneme sahip. Ama ne yazık ki bilinen bilinen markaların satıldığı optikler dışında her yer de gözlükler satılıyor. Uzmanların uyarmasına rağmen maalesef hala optik dışından aldıkları gözlükleri kullanan insanlar mevcut.. Lütfen gözlüğü sadece aksesuar olarak düşünmeyin ve sağlıksız camlı gözlükleri kullanmayın. Haydi şimdi 2016’ya damgasını vuran gözlük modellerini inceleyelim..

 

OVERSIZE GÖZLÜKLER 

oversized-cerceveler

 Oversize gözlükler bu sezonun olmazsa olmaz parçalarından. Oversize gözlükleri açıklayacak olursak büyük çerçeveli gözlükler desek yalan olmaz. Ama oversize gözlükler de çerçeveler o kadar büyük ki yüzün neredeyse yarısını kaplıyor. Oversize gözlükler şimdiden birçok markanın koleksiyonun da sizlerin beğenisini bekliyor.. 

 

CAT-EYE GÖZLÜKLER 

Elvis-women-s-big-box-vintage-sunglasses-cat-eye-style-sunglasses-77042-7-8-female Cat-Eye gözlükler son yıllarda ününden hiçbir şey kaybetmeden aksine her sene yeni model ve renkleri ile yenilenerek karşımıza çıkıyorlar. Cat-eye gözlğkler markaların çerçeve boyutları, modelleri ve renklerin de yaptıkları değişiklikler ile kendinden daha da bahsettirecek gibi duruyor. 

 

 

 

 

 

 

 

AVIATOR GÖZLÜKLER

5157090516

 

Aviator model gözlükler bu sezon kendinden bahsettirecek diğer gözlük modellerinden biri.. Bu sezon ince metal çerçeveli tasarımların yanında plastik ve renkli çerçevelerle karşımıza çıkan bu modeller kendini yenileyerek bu sezona da damga vuracağı kesin!

 

 

 

 

 

dolce_gabbana_1

 

 

  SÜSLÜ (İŞLEME DETAYLI) GÖZLÜKLER

Son sezonlarda markalar tarafından piyasaya sürülen çerçeve işlemeli gözlükler büyük beğeni topladı. Çerçeveler de kullanılan çiçek gibi işlemeler adeta yaz sezonunu betimliyor..

 

 

 

 

 

 

OMBRE GÖZLÜKLER

   Saçlarda ki ombre akımı gözlüklere yansıdı. Şeffaf ve sarı camlar gibi seçenekleri ile karşımıza çıkacak ombre gözlüklere bayılayacağınız kesin! 2015_ilkbahar_yaz_güneş_gözlüğü_modelleri_yuvarlak_çerçeveli_gözlükler

 

 

 

 

 

 

SEVGİLER..

Hakkında Buss

İlginizi Çekebilir

Rayban Gözlük Modelleri!

  RAYBAN, kurulduğu günden bu yana özellikle güneş gözlükleri modelleri ile adından söz ettiriyor. Efsaneleşmiş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...