1 Ekim 2020 | Perşembe

Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modelleri, özel gün ve gecelerde, kadının şıklığını, zarafetini, güzelliğini ortaya çıkartan çanta, ayakkabı, saç ve makyaj ile tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlar. Abiye modelleri, bu yıl oldukça farklı model, renk, desen çokluğu, uzun, kısa, dantel detayı, straplez kesimli, balık modelli, eteği geniş kesimli gibi oldukça fazla tasarımlarıyla önlü modacılar bayanların beğenisine sunmuşlardır abiye modellerini bu yıllın en çok tercih edilen ve yeni modellerini birlikte inceleyelim hanımlar.

Modelli, yaka ve sırtı sim işlemeli derin göğüs ve sırt dekolteli siyah renkli olan abiye modelli, elbisenin balık kesimi sırt ve göğüs dekoltesinde ki işlemelerle gözlerinize abiye elbiseden alamayacaksınız oldukça şık ve özel bir model elbisenin rengi bayanların en çok tercih ettiği renktir. Balık elbiseler tercihlerde ilk sırayı almaktadır. İp askılı diz üstü uzunluğu olan dar kesimli, belinde de parlak taş işlemeler ile elbiseye detay veren bir abiye elbise modelidir, vücut hatları düzgün bayanların tercihi olan oldukça şık bir modeldir. Farklı renkleri de olan bu model her yaş aralığın da ki bayanların giyebileceği bir modeldir. Tercihler arasın da yerini alan yeni bir tasarımdır.

Straplez kesimli olan oldukça kısa olan ve elbiseye dantel detay verilen oldukça özel bir abiye elbise modelidir, özellikle genç kızların ve kilo sorunu almayan, fiziğine güvenen bayanların tercih ettiği bir modeldir, modelin etek kısmı yere kadar uzun modeli de vardır. Dantel detaylar bu yıl abiyeler de geniş yer almaktadır. Hem balık elbise modellerinde hem sırt ve göğüs dekoltelerinde geniş yer tutan detaydır.

Hakkında bilgieditor

İlginizi Çekebilir

Düğün Modasında Bu Seneki Trendler

    İnsanların hayatlarında belli dönüm noktaları bulunmaktadır. Doğum, sevilen insanla evlilik ve yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...