30 Eylül 2020 | Çarşamba

Yaz Detoksu

Hepimiz yaza girerken her ne kadar dikkatte etsek, değişik bir sürü diyetlerde yapsak yazın sıcaktan da oluşan şişkinliklere çare olamıyoruz… Şimdi size güzel bir önerim var. Hem sağlıklı hem  uygun ve her zaman dolapta bulabileceğiniz malzemelerle haydi gelin birlikte yazın oluşan ödemlerimizden arınalım..

Yapıcağımız şey çok basit. Güzel bir tane buz gibi 1 litre su dolu sürahimizin içine yarım salatalığı halka halka dilimleyip yarım limonu küp küp doğrayıp 4 dal maydanoz ve 1 parça yarım parça da olur çubuk tarçın ilave ediyoruz. 2 saat kadar da bu güzel ve sağlıklı hazırladığımız detoks suyumuzu buzdolabında bekletiyoruz. Mis gibi  detoks suyumuzu bardak bardak içiyoruz. Tarife aynı zamanda 1 parmak kadar taze zencefil de ekleyebilirsiniz. Metabolizmanızı hızlandırıcı etkisi çok fazla beni m damak tadıma çok fazla hitap etmediği için ben kullanmadım. Birbirinden güzel ve sağlıklı tariflerde buluşmak dileğiyle..

Sağlıklı günler.. ☺

Hakkında karen155

İlginizi Çekebilir

Popüler Diyetlerin Korkutan Yüzü

Popüler Diyetlerin Korkutan Yüzü

Diyet Neden Yapılmaktadır? Toplum , özellikle kadınların en büyük sıkıntıları arasında kilo problemleri yer almaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...